Drogerie

Booming Bob Esenciální olej Skořice 10 ml

  • Booming Bob Esenciální olej Skořice je organický olej vysoké kvality získaný parní destilací z listů rostliny. Je vhodný pro aromaterapii i k masážím na uvolnění svalového napětí.
269 ušetříte 70 Kč

Původní cena 339 Kč, sleva 21%

Nejnižší cena před slevou: 339 Kč

O produktu: Booming Bob Esenciální olej Skořice 10 ml

50130726

Úvod

Přírodní skořicová silice má hřejivou, příjemně nasládlou kořeněnou vůni. Booming Bob Esenciální olej Skořice je organický olej vysoké kvality získaný parní destilací z listů rostliny. Je vhodný pro aromaterapii do difuzérů či aromalamp, k péči o pokožku i masážím na uvolnění svalového napětí. Skvěle se hodí: k santalovému dřevu, borovici, pomeranči, koriandru, citronu, grapefruitu, skořici, kadidlu, palmarose.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% organický olej
  • pro aromaterapii i k péči o pokožku
  • země původu Srí Lanka

Vyzkoušejte magickou sílu přírodních silic

Silice jsou mízou rostlin a čisté esenciální oleje z organicky pěstovaných bylin, šetrně extrahované parní destilací nebo lisováním za studena, obsahují mnohonásobně více aktivních látek, než kolik je jich přítomno v čerstvých či sušených bylinách. K získání jednoho litru vonné esence jsou často zapotřebí i stovky kilogramů rostlin. Ve srovnání se syntetickými vůněmi, které se obvykle vyrábí z ropných derivátů, je jejich kompozice mnohem složitější a komplexnější. Přírodní vůně působí na naše emoce a psychické naladění, mohou probudit zapomenuté vzpomínky a pomáhají nám spojit se s přírodou.


Složení

Cinnamomum zeylanicum (Cinnamon), který přirozeně obsahuje: Eugenol, Linalool, Benzyl Benzoate, Cannamal, Cinnamal alcohol, Coumarin.


Použití

Nařeďte několik kapek oleje s vodou a nechte jej rozptýlit v místnosti. Můžete použít difuzér, aroma lampu nebo jej nechat přirozeně uvolnit. Při péči o pokožku smíchejte silici s podkladovým olejem v poměru 1:100 (20 kapek = 1 ml). Vhodný do koupele i k masáži pokožky.


Upozornění

Nepoužívejte v těhotenství ani u kojenců. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze k vnějšímu použití. Nepoužívejte neředěné přímo na pokožku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.