Braun IRT 3030 digitální ušní teploměr

Zdravotnické prostředky

Značka: BRAUN
Braun vytvořil digitální infračervený ušní teploměr pro celou rodinu. Během vteřiny vám nabídne přesné aktuální měření a za pomoci akustického signálu vás informuje o tom, zda máte zvýšenou teplotu nebo horečku.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
689

O produktu

50104105

Kompaktní digitální infračervený ušní teploměr od společnosti Braun vás zaujme svým moderním zaobleným designem, s nímž vám přesně padne do ruky a zajistí pohodlné, rychlé a šetrné měření. Je určen pro každého bez rozdílu věku. Použitý materiál je zdravotně nezávadný a nevyvolává žádné reakce na pokožce, proto se výborně hodí pro měření teploty i u malých miminek či dokonce novorozeňat. K naměření přesné teploty těla mu stačí pouhá jedna vteřina, proto jeho použití nebude děti ani dospělé dráždit, téměř si ho ani nevšimnou.

Akustická signalizace teploty

Do přístroje je integrován zvukový poradce teploty. Podle toho, kolikrát uslyšíte pípnutí, budete vědět, jak na tom jste. Jedno pípnutí značí teplotu v normálním rozsahu, dvě pípnutí jsou pro zvýšenou teplotu a čtyři pípnutí pro horečku. Uzávěr baterií má speciální ochranný zámek, aby nehrozilo nebezpečí, že se baterie dostane do rukou dítěte. Po zapnutí se na přehledném displeji objeví poslední naměřená hodnota, takže ji můžete porovnat s aktuálním stavem a podle toho zjistíte, zda vám nemoc již ustupuje, nebo je třeba navštívit lékaře.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.