Brazil Keratin Marula Organic Conditioner kondicionér s keratinem a marulovým olejem 300 ml

Kosmetika

Kondicionér pro zpevnění vlasů, které zůstávají hladké, lesklé a bez roztřepených konečků. Vhodný pro všechny typy vlasů.
Skladem na e-shopu
179

Cena za 1 litr: 597 Kč

O produktu

50108528

Nezáleží na tom, jaký typ vlasů máte. Brazil Keratin Marula Organic je kondicionér, který výborně umyje všechny kadeře. Zanechává jemnou vůni, ale především podporuje regeneraci struktury vlasových bílkovinných vláken, čímž se vlasy zpevní a obnoví se jejich lesk a jemnost. Kondicionér je obohacen o marulový olej a keratin. Pro ještě lepší účinky jej používejte v kombinaci s šamponem Marula Organic.

Výsledek:

  • podporuje regeneraci struktury vlasových bílkovinných vláken
  • zpevňuje vlasy
  • zachovává jejich hladkost, lesk
  • brání třepení konečků

Složení:

Kondicionér je svým šetrným složením zcela univerzální, vhodný pro všechny typy vlasů. Obsahuje keratin a marulový olej. Jejich kombinací napomáhá k regeneraci struktury vlasových bílkovinných vláken. Vaše kadeře zůstanou pevné, zářivě lesklé, hebké na dotyk a bez roztřepených konečků.

Použití:

Pro maximalizaci účinků využívejte kondicionér v kombinaci se šamponem Brazil Keratin Marula Organic. Nejprve vlasy důkladně umyjte šamponem a opláchněte. Poté na mokré pramínky naneste kondicionér v dostatečném množství a rovnoměrně rozprostřete po celé délce vlasů od kořínků ke konečkům. Nechejte dvě minuty působit, poté opláchněte teplou vodou a jemně vysušte ručníkem či fénem. Používejte denně nebo dle potřeby.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.