Brazil Keratin Obličejová maska Gold 1 ks

Kosmetika

Pečující pleťová maska pro revitalizaci pokožky. Hydratuje, vyživuje a podporuje mikrocirkulaci, čímž účinně brání vzniku vrásek.
Skladem na e-shopu
69

Cena za 100 g: 99 Kč

O produktu

50108530

Pro všechny typy pleti je určena pečující pleťová maska Brazil Keratin. Produkt obsahuje aktivní látky včetně keratinu, které pokožku hydratují a vyživují. Podporují mikrocirkulaci a působí preventivně proti vzniku vrásek. Pokožka dostává sjednocený odstín a dochází k regeneraci pleťových buněk. Jednorázové masky se doporučuje používat 1–2× týdně.

Výsledek:

  • dodává pocit svěžesti
  • reguluje vlhkost, důkladně vyživuje
  • zlepšuje mikrocirkulaci
  • působí preventivně před vznikem vrásek
  • sjednocuje odstín pleti
  • stimuluje regeneraci pleťových buněk

Složení:

Maska je vhodná pro všechny typy pleti. Obsahuje aktivní látky, které se po aplikaci na obličej vstřebají do pokožky a zajistí její výživu a hydrataci. Během aplikace dochází ke zlepšení mikrocirkulace. Pleť je pevná, sjednocená a redukuje se vznik nových vrásek.

Použití:

Před použitím můžete masku dle svých preferencí ochladit ve studené vodě nebo v ledničce, ale také nahřát v teplé vodě. Poté ji opatrně přiložte na čistou a suchou pleť a nechejte působit zhruba 20–30 minut. Následně masku sundejte a nevstřebané látky jemně vmasírujte do pleti. Masku použijte během prvního týdne třikrát a v dalších týdnech jednou nebo dvakrát. Maska je určena pro jednorázové použití.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.