Farmax Bu-Met 30 tablet

Doplněk stravy

Značka: FARMAX
Tablety s obsahem kyseliny listové, vitaminu B6 a B12, které příznivě ovlivňují metabolismus homocysteinu a pomáhají snížit míru únavy a vyčerpání.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
129

Cena za 1 kus: 4 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50001771

Kombinace kyseliny listové s vitaminy B6 a B12 příznivě ovlivňuje metabolismus homocysteinu. Homocystein je aminokyselina, která vzniká z esenciální aminokyseliny methioninu. Za pomoci vitaminů B6, B12 a kyseliny listové se odbourává na cystein. Nedostatek těchto vitaminů může vést ke zvýšené hladině homocysteinu. Přípravek Bu-Met obsahuje kyselinu listovou a vitaminy B6 a B12. Tyto látky jsou důležité pro normální metabolismus homocysteinu, přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti. Příznivě ovlivňují funkci imunitního systému.


Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu.

Složení

Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 6 mg (429 % DRHP), kyselina listová (acidum folicum) 650 µg (325 % DRHP), vitamin B12 (cyanokobalamin) 50 µg (2000 % DRHP) v jedné tabletě.

DRHP …….. denní referenční hodnota příjmu.

(zahušťovadlo) mikrokrystalická celulóza, laktóza, (zahušťovadlo) sorbitol, potahová látka (hypromelosa, polydextrosa, oxid titaničitý, talek, maltodextrin, MCT triglyceridy, oxid železa žlutý a červený), (pyridoxin hydrochlorid) vitamin B6, (protispékavá látka) stearan hořečnatý, kyselina listová, (cyanokobalamin) vitamin B12.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.