Doplněk stravy

ČAGA imunal + brusinky 60 kapslí

  • Pro podporu imunity. Čaga Imunal + brusinky je doplněk stravy s obsahem sibiřské houby čaga a extraktem z brusinek.
505

Cena za 1 kus: 8 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: ČAGA imunal + brusinky 60 kapslí

50121841

Úvod

Čaga Imunal + brusinky je doplněk stravy pro podporu imunity s obsahem extraktu z houby Čaga (Razavec šikmý) ve formě mikrogranulí a extraktu z brusinky severské, která je zdrojem vitaminu C a mnoha dalších vitaminů, minerálů a flavonoidů.

Hlavní vlastnosti:

  • Brusinky jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a flavonoidů. Obsahují vitamín C, který přispívá k správné funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Jako významný antioxidant chrání buňky před oxidativním stresem.
  • Čaga je vzácná dřevokazná houba, rostoucí na Sibiři. Je bohatá na bioaktivní látky, především betaglukany a enzym superoxiddismutázu (SOD).

 


Dávkování

Dospělí 1 kapsle 2x denně. Děti od 3 let 1 kapsle denně. Kapsle se užívají před jídlem a je možné je spolknout v celku a zapít vodou, nebo také obsah kapsle nasypat do vody.


Složení

1 kapsle obsahuje: 200 mg Čaga houba (ryšavec šikmý) extrakt ve formě mikrokapslí (zlepšuje bio-vstřebatelnost), extrakt brusinky severské 200 mg. Pomocná látka - maltodextrin.


Upozornění

Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Není vhodné pro kojící a těhotné ženy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.