Cannaderm Regenerace regenerační olej 100ml

Kosmetika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

249

O produktu

Cannaderm
Hlavní ingrediencí Cannadermu je bioaktivní konopný olej, který získáváme ze schválených odrůd technického konopí (Cannabis Sativa, konopí seté). Olej pro Cannaderm se lisuje za studena a skladuje v ochranné atmosféře, aby jeho bioaktivita zůstala v potravinách i v kosmetice zachována co nejdéle.

Je potvrzené, že konopný olej získávaný lisováním za studena neobsahuje žádné psychoaktivní látky jako je THC, ani bílkoviny či jiné balastní látky potenciálně dráždivé pro lidskou pokožku.

Regenerace regenerační olej 100ml
Regenerace olej s výrazným regeneračním účinkem pro ošetřování suché pokožky, jizev a strií u dětí i dospělých. Certifikovaná přírodní bio receptura oleje je ideální pro ošetřování nejcitlivější pokožky u dětí, těhotných i kojících žen.

Hlavní látky:
Bioaktivní konopný olej, mandlový olej, badyán, santal, arnika.

Použití:
 Před upotřebením protřepat! Olej jemně vmasírujte do partií, kde je pokožka hodně namáhaná, suchá nebo stresovaná. Jizvy a strie ošetřujte olejem několikrát denně dle potřeby. Nepoužívejte na otevřené rány!

Před upotřebením vždy důkladně protřepejte!

Složení
Almond Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Arnica Montana Extract, Panthenol, Tocopherol, Amyris Balsamifera Oil, Illicium Verum Oil, Zinc Oxide (and) Caprylic/Capric Triglyceride (and) Polyhydroxystearic Acid (and) Isostearic Acid, Lecithin, Calendula Officinalis Extract, Salvia Triloba (and) Salvia Officinalis Leaf Extract, Cymbopogon Citratus Oil

Balení:
100 ml

Zdroj: cannaderm.cz