Canpol babies Bunny & Company Dudlík kaučukový třešinka 6-18m 1 ks tyrkysový

Péče o dítě

Kulatý dudlík Canpol babies Bunny & Company v tyrkysové barvě je vyroben z přírodního kaučuku. Pevný kroužek ve tmě svítí. Pro kojence 6-18 měsíců.
Skladem na e-shopu
65

O produktu

50124172

Kulatý dudlík se štěňátkem pro kojence 6-18 měsíců. Canpol babies Bunny & Company Dudlík kaučukový třešinka je opatřen otvory, které umožňují lepší proudění vzduchu kolem pusinky a snižují tak možnost podráždění pokožky. Pevný kroužek na dudlíku usnadňuje podání dudlíku dítěti a umožňuje připevnění řetízku nebo stužky. Kroužek ve tmě svítí. V tyrkysové barvě pro kluky.

Hlavní vlastnosti:

  • kulatý tvar
  • z přírodního kaučuku
  • ventilační otvory
  • se svítícím kroužkem
  • neobsahuje BPA
  • 6-18 měsíců


Složení

Dudlík neobsahuje BPA, savička je vyrobena z přírodního kaučuku.

Použití

Před prvním použitím dudlík z hygienických důvodů sterilizujte ve vařící vodě po dobu asi 5 minut. Po vychladnutí vytlačte zbylou vodu z dudlíku. Před každým použitím dudlík důkladně umyjte v teplé vodě. Dudlík používejte maximálně 1-2 měsíce, pak jej z hygienických a bezpečnostních důvodů vyměňte za nový.

Upozornění

Před každým podáním dítěti zkontrolujte kvalitu dudlíku. Vyzkoušejte kvalitu gumičky důkladným natažením všemi směry. Při prvních známkách poškození dudlík ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Používejte pouze takové klipy a řetízky na dudlík, které odpovídají požadavkům normy EN12586. Nikdy nepřipevňujte dudlík na různé šňůrky, tkaničky či stužky oděvu. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.