Kosmetika

CeraVe Hydratační čisticí emulze 88 ml

Značka: CERAVE
  • Hydratační čisticí emulze pro jemné čištění a důslednou hydrataci normální až suché pleti. S kyselinou hyaluronovou a esenciálními ceramidy.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

169

Cena za 100 ml: 191 Kč

O produktu: CeraVe Hydratační čisticí emulze 88 ml

50108536

Udržujte si pokožku celého těla krásně čistou, jemnou a vyživenou. Hydratační čisticí emulze Cerave je vhodná pro dospělé i děti, hodí se především pro normální až suchou pleť. Lze ji používat každý den na obličej i celé tělo. Snadno se nanáší a zanechává pleť čistou, vyživenou a s neporušenou ochrannou kožní bariérou.

Výsledek:

  • čistí a hydratuje pleť
  • nenarušuje ochrannou bariéru pokožky

Složení:

Emulze neobsahuje mýdlo ani parfemace. Její šetrné hypoalergenní složení je vhodné pro normální až suchou pleť, u které při čištění nehrozí riziko podráždění či zarudnutí pokožky, ale ani narušení ochranné bariéry kůže na obličeji nebo těle. Pokožka je hebká, čistá a důsledně vyživovaná. Aktivní látky jako kyselina hyaluronová či tři typy esenciálních ceramidů pomáhají hydratovat a posilovat kožní bariéru.

Použití:

Aplikujte na pokožku obličeje i celého těla kdykoliv během dne dle potřeby. Jemně a rovnoměrně rozetřete a vmasírujte do kůže. Nechte chvíli působit, poté důkladně opláchněte. Emulzi můžou používat dospělí i děti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.