Swiss Colavital 70 kostiček

Doplněk stravy

Značka: SWISS
ColavitalTM SWISS je čistý lyofilizovaný kolagen se speciální přísadou RSVital™, která pomáhá udržovat klouby zdravé, pružné1 a pohyblivé1.
Skladem na e-shopu
415

Cena za 100 kusů: 6 Kč

O produktu

50090790

Jediný lyofilizovaný kolagen s RSVitalTM na trhu! ColavitalTM SWISS je vyroben ve švýcarsko–české spolupráci, speciální LyoMIX™ technologií lyofilizace kolagenu a přísady RSVital™. Lyofilizace je technologie využívající zmražení a vysušení k dehydrataci a konzervaci látek. Lyofilizovany ColavitalTM SWISS je extrémně lehký a neobsahuje žádné přídavné chemické konzervační látky. Má schopnost absorpce vody, takže v organismu vytváří kolagenový gel s hmotnosti až 100 x větší než v lyofilizovanem stavu – denní dávka přípravku ColavitalTM SWISS dodá organismu minimálně 2 000 mg kolagenového gelu. ColavitalTM SWISS je určen pro lidi všech věkových kategorií. Je určen pro děti a dospívající mládež, pohybově aktivní lidi a sportovce, pro lidi s nadměrně zatěžovanými klouby např. vlivem nadváhy, ale i pro starší, s pohybovými, kloubními potížemi.

Hlavní vlastnosti:

  • pomáhá udržovat klouby zdravé a pružné1
  • pomáhá udržovat klouby pohyblivé1
  • přispívá k dlouhodobé pevnosti kloubů1
  • 100% přírodní složení – bez vedlejších účinků
  • lehce stravitelný
  • malé rozměry – snadno polykatelný i bez zapíjení
  • příjemná ovocná chuť

 1 = extrakt z plodů růže šípkové


Dávkování

Užívejte 1-2 kostičky denně, nejlépe 20 minut před jídlem. Pro optimální výsledky užívejte přípravek minimálně 2 měsíce.

Složení

Obsah v 1 kostičce: Čistý lyofi lizovaný kolagen typu I - 11,9 mg, RHP není stanovena; (extrakt z plodů růže šípkové - 1,5 mg, RPH není stanovena.

Vzhledem ke speciální výrobní technologii a přírodnímu charakteru zpracovávané suroviny mohou mít kostičky nepravidelný tvar, což nesnižuje účinnost přípravku ani obsah aktivních látek.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.