COLFARM V-QR 6 tablet

Doplněk stravy

Značka: COLFARM
COLFARM V-QR je doplněk stravy vytvořený speciálně pro podporu sexuální aktivity mužů. Obsahuje výtažky z ženšenu, kotvičníku zemního a maky pro úspěšný sexuální život.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
99

Cena za 1 kus: 17 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50134842

Přípravek je speciálně určený pro muže, kteří potřebují podpořit svůj sexuální život a dodat energii. COLFARM V-QR obsahuje extrakty z rostlin, které příznivě ovlivňují mužské zdraví. Výtažky z ženšenu, kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) a maky podporují potenci a sexuální schopnosti. Extrakt z ženšenu pozitivně působí na vitalitu a fyzickou zdatnost, pomáhá udržovat úspěšný sexuální život.

Hlavní vlastnosti:

  • ženšen podporuje celkovou vitalitu, sexuální zdraví a dodává energii
  • kotvičník zemní příznivě působí na hormonální aktivitu a pohlavní orgány, dodává tělu energii a přispívá k přirozené obranyschopnosti
  • maka podporuje vitalitu a plodnost, přispívá k fyzickému i duševnímu zdraví

Dávkování

Užívejte 2 tablety denně.

Složení

Extrakt z ženšenu 100 mg (v přepočtu na sušený ženšen 400 mg) - obsah ginsenosidů 7 mg, extrakt z kávy 100 mg (standardizováno na obsah kofeinu 95 mg), extrakt z maky 50 mg (v přepočtu na sušenou maku 250 mg), extrakt z kotvičníku zemního 40 mg (v přepočtu na sušený kotvičník 400 mg), L-Arginin 300 mg ve dvou tabletách.

Celulóza, L-Arginin, extrakt z kávy, extrakt z ženšenu, extrakt z maky, extrakt z kotvičníku zemního, hydroxypropylmethylcelulóza, sorbitoly, hořečnaté soli mastných kyselin, zesítěná sodná sůl karboxymethylcelulózy, oxid křemičitý, oxid titaničitý, polyethylenglykol, polyvinylpyrrolidon, arabská guma, barvivo: patentní modrá V.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Zdravá strava, včetně pestré stravy, je základem pro udržení dobrého zdraví. Obsahuje kofein 95 mg. Skladujte mimo dosah dětí. Produkt není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.