Dentální hygiena

Concept Perfect Smile ZK4010 sonický zubní kartáček s pouzdrem

Značka: CONCEPT
Produktová řada: Perfect Smile
  • Sonický kartáček Concept Perfect Smile ZK4010 s rychlostí 38000 kmitů za minutu perfektně odstraní zubní plak a zároveň šetrně ošetří dásně. S praktickým pouzdrem.
1 199

O produktu: Concept Perfect Smile ZK4010 sonický zubní kartáček s pouzdrem

50128618

Úvod

Krásné zuby jsou vaší vizitkou! Sonický zubní kartáček přináší vysoce efektivní péči o zuby a dásně, takže se budete moci blýsknout dokonalým úsměvem každý den. Kartáček Concept ZK4000 je uzpůsoben pro dospělý chrup a nabízí několikanásobně vyšší účinnost než při manuálním čištění. Sonické čištění zubů je vhodné prakticky pro každého, včetně osob s rovnátky, korunkami, fazetami a zubními náhradami. Je účinnější v čištění mezizubních prostor a mohou ho používat i osoby s citlivými zuby a dásněmi. Pravidelným používáním předchází tvorbě parodontózy a snižuje zarudnutí a krvácení z dásní. Kartáček nabízí 3 režimy čištění a inteligentní časovač, který ohlídá optimální délku čištění. Ergonomická rukojeť přesně padne do ruky, takže se s kartáčkem skvěle pracuje. Nabíjí se pomocí bezdrátové indukční nabíječky. Díky praktickému cestovnímu pouzdru budete mít svůj kartáček vždy hygienicky uložený a neustále při ruce. Můžete si ho tak vzít s sebou kamkoliv potřebujete.

Concept Perfect Smile ZK4000 sonický zubní kartáček5

Režimy čištění a časovač

Kartáček je vybaven 3 režimy čištění: CLEAN pro každodenní čištění a efektivní odstranění zubního plaku; SENSITIVE pro šetrné čištění citlivých zubů a dásní a WHITE pro odstranění povrchových skvrn ze zubní skloviny k dosažení zářivě bílého úsměvu. Současně je vybaven tzv. paměťovou funkcí, díky které budete mít s každým novým čištěním automaticky nastavený režim, který jste použili naposledy. Kartáček je vybaven inteligentním časovačem, který vám pohlídá optimální délku čištění. Je nastaven na 2 minuty, které pro čištění zubů doporučují zubní lékaři. Časovač je rozdělen na 4 časové intervaly po 30 sekundách, abyste přesně věděli, kdy přejít na čištění další části chrupu.

Vyměnitelné hlavice

Součástí základního balení jsou dvě vyměnitelné kartáčové hlavice: Daily Clean pro každodenní čištění a Sensitive pro citlivé zuby a dásně. Díky systému nasazení Click-in hlavice vyměníte snadno a rychle jediným zacvaknutím. Abyste zachovali vysokou míru efektivity čištění, doporučujeme hlavice měnit každé 3 měsíce, po každé nemoci a při známkách opotřebení.

Concept Perfect Smile ZK4000 sonický zubní kartáček2

Hlavní vlastnosti:

  • sonický zubní kartáček pro dospělé
  • několikanásobně účinnější než manuální čištění
  • s praktickým cestovním pouzdrem
  • 3 režimy čištění
  • chytrý časovač
  • paměťová funkce

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.