Concept VA0040 vakuová svářečka fólií

Elektronika

Značka: CONCEPT
Vakuová svářečka fólií Concept VA0040 prodlouží životnost vašich potravin. Nabízí 4 provozní režimy a je vhodná pro vakuování suchých i vlhkých potravin.
Skladem na e-shopu
1 999

O produktu

50128716

Vakuová svářečka fólií prodlouží životnost vašich potravin. Zamezí přístupu vzduchu, čímž zabraňuje ztrátě důležitých látek obsažených v potravinách a současně uchová čerstvou chuť a aroma potravin. Tímto způsobem skladování zároveň šetříte místo ve vaší lednici nebo mrazáku. Vakuování můžete využít také při přípravě sous-vide nebo pro urychlení marinace masa. Součástí balení je 10 sáčků a praktický řezací nůž. Vakuová svářečka nabízí 4 provozní režimy na suché i vlhké potraviny. Každá funkce má své vlastní tlačítko, takže ovládání je velmi jednoduché a intuitivní.

Concept VA0040 vakuová svářečka fólií4

4 provozní režimy

Vacuum & Seal: touto funkcí spustíte automatické odsávání vzduchu a následné svaření sáčku. Funkcí Dry/Moist volíte mezi vakuováním suchých a vlhkých potravin. Svářečka je vybavena zásobníkem, do kterého je odvedena zbytková vlhkost. Pomocí funkce Seal dojde k zatavení fólie. Během této funkce svářečka neodsává vzduch pouze svaří sáček. Funkce Normal/Turbo slouží k volbě tlaku odsávaného vzduchu v závislosti na druhu vakuované potraviny. Normal je vhodný pro vakuování měkkých potravin a předmětů, Turbo pro potraviny s vyšší tvrdostí, u kterých nedojde k znehodnocení vyšším tlakem.

Hlavní vlastnosti:

  • automatické vakuování potravin
  • volba suchých nebo vlhkých potravin
  • vyjímatelný zásobník pro zbytkovou vlhkost
  • protiskluzové nožičky
  • součástí balení je: 5 sáčků 22 x 30 cm, 5 sáčků 28 x 35 cmřezací nůž

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.