Daylong Extreme SPF50+ 100 ml

Kosmetika

Značka: DAYLONG
Lipozomální locio pro ochranu a hydrataci pokožky i při extrémní expozici sluncem například v tropech nebo na horách. Poskytuje velmi vysokou UVA a UVB ochranu.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

565
Dočasně nedostupné

O produktu

50119803

Lipozomální locio s Aloe vera a vitamínem E pro ochranu a hydrataci pokožky během slunných dní. Daylong Extreme SPF50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před UVA a UVB paprsky, které způsobují předčasné stárnutí pokožky. Je vhodný i při extrémní expozici sluncem například v tropech nebo na horách. Přípravek je určený pro normální, suchou až citlivou pokožku. Neobsahuje parfemaci a neucpává póry. Dermatologicky testováno.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana SPF50+
  • extrémně odolný vůči vodě a potu
  • 24h hydratace pokožky

Použití

Nanášejte v dostatečném množství asi 20 minut před pobytem na slunci a nechejte přípravek dobře vstřebat (pro dospělého přibližně 30 ml na celé tělo). Nanášení přípravku zopakujte zejména po koupání, sušení, nadměrném pocení a po sportu. Snížení požadovaného množství značně sníží úroveň ochrany. Opakované použití neprodlužuje dobu ochrany.

Upozornění

Zabraňte kontaktu s očima. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Vyhýbejte se ostrému polednímu slunci. Nadměrné slunění je nebezpečné. Ani přípravky s vysokým SPF neposkytují absolutní ochranu před UV zářením. Každodenní sluneční ochrana předchází předčasnému stárnutí kůže způsobenému slunečním zářením. Kojence a malé děti nevystavujte přímému slunečnímu záření. Přípravky sluneční ochrany mohou způsobovat trvalé zbarvení textilií a jiných materiálů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.