Daylong Sport SPF50+ hydrogel-krém 50 ml

Kosmetika

Značka: DAYLONG
Extra lehká textura a technologie rychlé absorpce, která poskytuje okamžitý efekt. Po namazání pokožky můžete ihned začít se sportovní aktivitou.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

199 ušetříte 200 Kč

Původní cena 399 Kč sleva 50%

Dočasně nedostupné

O produktu

50119508

Nečekejte a startujte! Aby Vás letní slunce při sportu neomezovalo, vyzkoušejte hydrogel-krém s velmi vysokou ochranou proti slunečním paprskům. Technologie rychlé absorpce poskytuje okamžitý efekt. Po namazání pokožky můžete ihned začít se sportovní aktivitou. Daylong Sport SPF 50+ je extrémně odolný vůči vodě a potu a jeho lehkou texturu oceníte při běhání, cyklistice i plážovém volejbalu. Pro normální až velmi citlivou kůži.

Výsledek:

  • velmi vysoká ochrana SPF50+
  • extra lehká textura
  • odolný vůči vodě a potu

Použití

Nanášejte v dostatečném množství před pobytem na slunci a nechte přípravek dobře vstřebat. Pro dospělou osobu použijte přibližně 30 ml na celé tělo. Použití menšího množství významně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte zejména po plavání, sportu, pokud jste se zpotili nebo po sušení ručníkem. Opakované použití neprodlužuje dobu ochrany.

Upozornění

Zabraňte kontaktu s očima. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.