Dologel Gel na prořezávání zoubků 15 ml

Zdravotnické prostředky

Značka: DOLOGEL
Dologel Gel na prořezávání zoubků 15 ml zmírňuje citlivost a bolestivost dětských dásní při prořezávání prvních zoubků. Zklidňuje podrážděná místa v ústech při aftech.
Skladem na e-shopu
149

O produktu

50074206

Malé děti procházejí obdobím růstu prvních zoubků s pláčem. Jejich dásně jsou nateklé, citlivé a bolí. Zastavte dětské slzy a vyzkoušejte přírodní gel, který byl vytvořen ke zmírnění citlivosti a bolestivosti dětských dásní. Dologel Gel na prořezávání zoubků 15 ml obsahuje tišící a zklidňující výtažky z heřmánku, kozlíku a včelí propolis a má příjemnou vanilkovou příchuť. Dologel neobsahuje cukr, a proto neškodí vyvíjejícím se mléčným zubům. Neobsahuje mentol, a tak jej lze kombinovat s homeopatickou léčbou. V dospělém věku pomáhá zklidnit podrážděná místa v ústech například po lékařském zákroku, při aftech nebo při problémech s otlaky od zubních náhrad či rovnátek.

Přírodní složení nezatěžuje organismus

Dologel Gel na prořezávání zoubků oproti jiným gelům určeným k tišení bolesti neobsahuje lidokain ani žádná jiná syntetická analgetika. Díky přírodním složkám je šetrný k žaludku, a proto jej lze aplikovat několikrát denně. Obsažené ingredience běžně nevyvolávají alergické reakce, nemají vedlejší účinky.

Hlavní vlastnosti:

  • zmírňuje bolestivost či citlivost dětských dásní při prořezávání zoubků
  • zklidňuje dásně a podrážděná místa v ústech
  • pomáhá při aftech, otlacích od zubních protéz či rovnátek
  • přírodní složení s heřmánkem, kozlíkem a propolisem
  • bez syntetických analgetik
  • zdravotnický prostředek

Dávkování

Malé množství gelu naneste na špičku prstu a potírejte dásně nebo jiná postižená místa v ústech. Aplikaci provádějte několikrát denně dle potřeby, opakujte až 5x denně.

Složení

Valeriana officinalis extract 5%, Chamomilla recutita extract 5%, Propolis cera extract 5%, pomocné látky.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.