Dr.Max Hlíva Forte s rakytníkem a echinaceou 120 tablet

Doplněk stravy

399

Cena za 100 kusů(tbl): 333 Kč

O produktu

  • S rakytníkema a echinaceou
  • Pro imunitu
Tablety obsahují 300 mg vysoce kvalitního extraktu hlívy ústřičné připraveného z 4 800 mg čerstvé hlívy (min. 18 % β-glukanů, extrakt rakytníku řešetlákového (min. 8 % flavonoidů a echinacey (min. 4 % polyfenolů). Působení extraktů konzultujte s lékárníkem.
Selen a zinek pomáhají normální funkci imunitního systému. Selen přispívá k ochraně buněk před oxidačním poškozením. Je také potřebný pro normalní funkci šítné žlázy a nepostradatelný pro spermatogenezi. Zinek je potřebný pro udržní normalních kostí, zubů a pleti a spolu se selenem i vlasů a nehtů.

Složení:
Každá tableta obsahuje Hmot./1 tbl. % DDD*
Extrakt hlívy ústřičné 16:1
(Pleurotus ostratus)
300 mg není stanoveno
Extrakt rakytníku rešetlákového 100 mg není stanoveno
Extrakt třapatky nachové 100 mg není stanoveno
Zinek 15 mg 150 %
Selen 100 mikrogramů 182 %
* % doporučené denní dávky v 1 tabletě
Složení: zahušťovadlo (celulóza), extrakt hlívy ústřičné 16:1, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), glukonan zinečnatý, extrakt rakytníku rešetlákového, extrakt třapatky nachové, stabilizátory (kroskarmelóza sodná, hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavé látky (kyselina stearová, stearan hořečnatý, oxid křemičitý), selenan sodný, odpěňovač (polyethylenglykol), leštící látka (karnaubský vosk).

Upozornění:
Skladujte pečlivě uzavřené v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let.

Doporučené dávkování:
1 tableta denně.

Balení:
120 tablet
Hmotnost obsahu: 138 g (±5%)

Výrobce:
Dr. Max Pharma s.r.o., Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1

Vyrobeno pro síť lékáren Dr.Max.