516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

DR.MICHAELS Sada čistící gel+těl.olej 200ml+krém 50g

Akce -10%
DR.MICHAELS Sada čistící gel+těl.olej 200ml+krém 50g

DR.MICHAELS Sada čistící gel+těl.olej 200ml+krém 50g

50005101
Kosmetika
2 130 Kč 2359 Kč
Skladem na e-shopu
Při nákupu přípravků Dr.Michaels v minimální hodnotě 3529 Kč vč. DPH získáte NAVÍC aplikační ručník za 0,01 Kč vč. DPH. 

Přináší úlevu při stavech projevujících se svěděním, zánětem a suchostí pokožky.

Podrobné informace o produktu


DR.MICHAELS Čistící gel obsahuje kombinaci přírodních látek s čistícím účinkem, které pronikají hluboko do kůže a pomáhají jemně odlupovat a odstraňovat suchou, šupinatou pokožku a nadměrný maz. Gel dále obsahuje malé množství dehtu, který má změkčující vlastnosti. Tato jedinečná kombinace zklidňuje svědění a zarudnutí a pomáhá hojit podrážděnou kůži.

DR.MICHAELS Krém obsahuje aktivní složky přírodního původu – různé rostlinné silice a extrakty, rostlinné oleje, dále oxid zinečnatý a masťový základ. Aktivní rostlinné látky byly pečlivě smíchány, aby přinesly úlevu při stavech projevujících se svěděním, zánětem a suchostí pokožky.

DR.MICHAELS Tělový olejzabezpečí, aby ošetřená nebo zdravá pokožka nevyschla. Obsažené rostlinné silice a oleje pomáhají předcházet ztrátám pružnosti a ohebnosti kůže. Přípravek je ideální pro drsnou, suchou a šupinatou kůži, tělový olej pokožku zklidní a zjemní. Vytvořením ochranné vrstvy se stupňuje účinek masti, chrání pokožku před škodlivými účinky okolního prostředí. Obsahuje vitamíny A a E.
 

Lupénka
  • Na lupénku doporučujeme použít všechny tři přípravky Dr.Michaels (čistící gel, mast, tělový olej). Dají se aplikovat na pokožku těla i na vlasovou pokožku hlavy.
  • Přípravky se aplikují dvakrát denně, ráno a večer, po dobu šesti až osmi týdnů (doba aplikace/použití je individuální).

  1. Čistící gel - Pokožka hlavy: Navlhčete vlasy, naneste Čistící gel na pokožku hlavy a jemně ho vmasírujte. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Na pokožku hlavy používejte pouze ráno. Ráno se po čistícím gelu již mast a tělový olej nepoužívají, protože by vlasy byly mastné. Tělo: Navlhčete postiženou oblast, naneste a vmasírujte pomocí houbičky nebo jemné žínky Čistící gel. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku.
  2. Mast - Na hlavě natřeme jenom rány se strupy, 1 x denně, večer. Tělo: Ráno a večer, hned po použití čisticího gelu je třeba mast důkladně, ale jemně vmasírovat do ošetřované části pokožky.
  3. Tělový olej - Pokožka hlavy: Odhrňte vlasy a naneste Tělový olej na pokožku hlavy. Nanášejte pouze večer, nechte působit přes noc a ráno smyjte pomocí Čistícího gelu Dr. Michaels nebo teplou vodou. Tělo: Vmasírujte do postižených oblastí dvakrát denně, 10 minut po použití masti.
Atopický ekzém:
  • Sada na ekzém se skládá ze dvou komponentů, a to: Dr. Michaels mast 50 g, Dr. Michaels tělový olej 200 ml.
  • Přípravky se aplikují dvakrát denně, ráno a večer, po dobu šesti až osmi týdnů (doba aplikace/použití je individuální).

 

  1. Čistící gel - Navlhčete postiženou oblast, naneste a vmasírujte pomocí houbičky nebo jemné žínky Čistící gel. Po 3-4 minutách důkladně opláchněte teplou vodou. Pokožku osušte jemným přikládáním ručníku.
  2. Mast - Ráno a večer, hned po použití čisticího gelu je třeba mast důkladně, ale jemně vmasírovat do ošetřované části pokožky.
Upozornění:
Po dobu tří hodin po aplikaci přípravků Dr. Michaels se vyhýbejte pobytu na prudkém slunci. V případě jakékoli nežádoucí reakce (pálení, svědění, zarudnutí pokožky) mast okamžitě smyjte a kontaktujte kožního lékaře. Přípravky nejsou vhodné pro děti do 3 let. Zabraňte vniknutí přípravků do očí.

Balení:
DR.MICHAELS Čistící gel 200 ml, DR.MICHAELS Krém 50 g, DR.MICHAELS Tělový olej 200 ml
 
Výrobce: Tirsel

Kategorie produktu

Parametry

Použiji na Tělo
Forma Gel
EAN 8594066380012

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.