Dr. Michaels Skin Care malá sada gel + olej + krém

Kosmetika

Skladem na e-shopu

2130

O produktu

Sada přípravků Dr.Michaels příznivě působí na pokožku s příznaky lupénky. Čistící gel perfektně vyčistí pokožku před nanesením krému a oleje, krém rychle omezí nepříjemné doprovodné příznaky psoriázy a tělový olej vytvořením ochranné vrstvy stupňuje účinnost krému.

  • Čistící Skin Care Gel 200 ml pomáhá jemně odlupovat a odstraňovat suchou, šupinatou pokožku postiženou lupénkou. Obsažené přírodní ovocné kyseliny (mj. kyselina askorbová a kyselina citrónová) ovlivňují a způsobují loupání, uhlazují kůži a změkčují ji. Odstraňují ztvrdlou a odumřelou horní vrstvu kůže. Po aplikaci čisticího gelu se pokožka stává hladší a jemnější a je lépe připravena vstřebávat účinné látky z následně použitých přípravků. Přípravek doporučujeme k ošetření pokožky jakékoliv části těla, včetně pokožky kštice, a to jako sprchový gel pro základní osobní hygienu, šampon a i při běžné koupeli.
  • Krém Skin Care 50 g přináší úlevu při stavech projevujících se svěděním, zánětem a suchostí pokožky. Obsahuje přírodní esenciální oleje, kysličník zinečnatý, rostlinné oleje a bazické gely. Činidla krému rychle omezují nepříjemné doprovodné příznaky psoriázy, jako je svědění, suchý a strupovitý povrch pokožky, na hlavě zvýšenou produkci epitelových buněk. Krém zlepšuje celkový stav pokožky.
  • Tělový olej Skin Care 200 ml s vysokým podílem rostlinných olejů zamezuje vysychání pokožky. Přírodní esenciální oleje zvlhčují ošetřenou pokožku a vytváří na ní přirozenou ochrannou vrstvu. Obsahuje také vitaminy A a E. Neobsahuje steroidy. Používáním oleje zamezíme dehydrataci a odmašťování pokožky. Po aplikaci oleje zůstává pokožka pružnější. Pro své hydratační účinky je přípravek mimořádně vhodný pro ošetření pokožky po sprchování nebo koupeli, můžete ho přidat i do koupele.

Použití:

Použití na tělo: Ráno postiženou oblast (ložiska) navlhčete a natřete (nejlépe malou houbičkou a jenom ložiska) čisticím gelem, po 3–10 minutách důkladně opláchněte vlažnou vodou a utřete pokožku do sucha. Toto je fáze, kde se odstraní tzv. lupy a časem se vyhladí kůže. Krémem ošetřenou pokožku tence potřete tělovým olejem, který hydratuje pokožku. Na natřeném povrchu vytváří ochrannou vrstvu a zvyšuje tak účinnost krému.

Použití na vlasovou pokožku: Večer si umyjte vlasy čisticím gelem (jako šamponem) a nechte působit 10 minut, pak vlasy vysušte, jak jste zvyklí: ručníkem nebo fénem. Po aplikaci krému potřete ložiska tělovým olejem a nechte působit přes noc. Nemusíte se obávat: ani krém, ani tělový olej neumaže ani nezabarví ložní prádlo.

Upozornění:

Během používání přípravků Dr.Michaels se vyhýbejte pobytu na prudkém slunci. Při jakékoliv nežádoucí reakci (pálení, svědění, zarudnutí pokožky) přípravek okamžitě smyjte a kontaktujte kožního lékaře.

Kategorie produktu