Zdravotnické prostředky

Soratinex Dr. Michaels sada na nehty

Soratinex Dr. Michaels sada na nehty pečuje o suchou, odlupující se pokožku kolem nehtů a nehty trpící lupénkou či bakteriálními nebo infekcemi.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

2 490
Doprava zdarma

O produktu: Soratinex Dr. Michaels sada na nehty

50142040

Úvod

Soratinex Dr. Michaels sada na nehty je trojice vzájemně se doplňujících přípravků na nehty a suchou, odlupující se pokožku kolem nehtů. Pečuje o nehty zvrásnělé, křehké, lámající se a vybledlé, které trpí lupénkou i nehtovými problémy způsobenými bakteriálními nebo houbovými – plísňovými infekcemi. Sada obsahuje: Dr.Michaels Gel 200 ml, Dr.Michaels Roztok na nehty 50 ml a Dr.Michaels Krém 50 g.

Hlavní vlastnosti

  • pečuje o problematické nehty
  • pomáhá zjemnit suchou nebo odlupující se pokožku kolem nehtů
  • zklidňuje pokožku kolem nehtů a její svědění

Aplikace ve třech krocích

  • Gel: 1x denně očistěte nehty jemným kartáčkem, naneste gel a nechte jej 2-3 minuty působit. Poté gel opláchněte vodou a jemně osušte.
  • Roztok: Naneste malé množství roztoku na kosmetický tampon, aplikujte na nehty a jejich okolí a nechte zaschnout 5 minut.
  • Krém: Krém vmasírujte do pokožky v okolí nehtu.

Dodržujte doporučenou frekvenci používání

Jestliže budete tento zdravotnický prostředek používat méně často, než je předepsáno, potíže se suchou, odlupující se a zanícenou pokožkou mohou přetrvávat. Ani častější aplikaci však nedoporučujeme – stav pokožky se nebude zlepšovat rychleji, navíc byste mohli vyvolat podráždění.


Složení

Roztok na nehty: Apple cider vinegar, Acetone, Polysorbate 60, Citrus sinensis (C. aurantium var. Sinensis) – orange oil, Citrus reticulata – Tangerine oil, Citrus aurantifolia – Lime oil, Melaluca alternifolia – Tea tree oil, Sandalwood oil, Cinnamon oil, Oregano oil, Mustard seed oil, Purufied water. Gel: Alkohol, laurethsulfát sodný, kokamidopropyl betain, trietanolamin, TEA laurethsulfát, kyselina salicylová, karbomer, kyselina glykolová, kokamid DEA, kyselina citronová, tetrasodium EDTA, konzervační prostředek Plantaserv/Geogard, čistěná voda. Krém: Parafínový olej, parafínový vosk, lilek brambor, oxid zinečnatý, kyselina salycilová, mandlový olej, jojobový olej, avokádový olej, olej ze semínek mrkve, výtažek z měsíčku zahradního, pomerančový olej, olej z pšeničných klíčků, meruňkový olej, levandulový olej, olej ze santalového dřeva, olej z pačuli, olej z pelargónie, rozmarýnový olej, emu olej, bergamotový olej, olej z pupalky dvouleté, eukalyptový olej, borovicový olej, heřmánkový olej, myrhový olej, neroli olej (olej z květů hořkého pomerančovníku).


Upozornění

Není určeno pro děti mladší 3 let. Nepoužívejte na poraněnou pokožku. Nepřibližujte přípravek k očím. Pokud se u vás projeví podráždění pokožky, vyhledejte lékaře. U méně než 1 % pacientů se může vyskytnout folikulitida. Obsahuje kyselinu salicylovou a stopová množství těchto látek: citronelal, kumarin, farnesol, geraniol, limonen a linalol. Může způsobit pocity mravenčení, pálení nebo svědění, které obvykle ustanou po cca 20 minutách, nepřetrvávají déle. Jestliže se reakce zhorší, přípravek ihned smyjte vodou a mýdlem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ. Zdravotnický prostředek třídy I.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.