Doplněk stravy

Dr. Theiss Vitamin D3 2000 IU direkt-spray 20 ml

Značka: DR. THEISS
  • Přípravek Dr.Theiss Vitamin D3 2000 IU direkt ve formě spreje obsahuje kombinaci vitaminů D3 a K2 pro zdravé kosti. Vitamin D3 podpoří Vaši imunitu.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

275

Cena za 100 ml: 1 375 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Dr. Theiss Vitamin D3 2000 IU direkt-spray 20 ml

50126685

Úvod

Kombinace vitaminů D3 a K2 pro zdraví Vašich kostí. Vitamin D3 příznivě ovlivňuje imunitní systém. Moderní forma spreje umožňuje jednoduché dávkování. Je tak ideální pro dospělé osoby, které nemohou nebo nechtějí polykat tablety. S příjemnou chutí citrónu, pomeranče a máty. Přípravek Dr.Theiss Vitamin D3 Direkt-Spray obsahuje 2000 IU vitaminu D v denní dávce.

Hlavní složky:

  • vitamin D3 přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů, přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, přispívá ke správné funkci imunitního systému apodílí se na procesu dělení buněk. 
  • vitamin K2 přispívá k udržení zdravých kostí, podporuje ukládání vápníku v kostech a zubech

Dávkování

1x denně vstříkněte 2 dávky přímo do úst během jídla.


Složení

Vitamin D3 50 µg (odpovídá 2000 IU*) = 1000 % RHP, vitamin K2 60 µg = 80 % RHP ve dvou dávkách (2 vstřiky). *IU =mezinárodní jednotka, RHP = referenční hodnota příjmu.

Slunečnicový olej, aroma (citronový olej, pomerančový olej, mátový olej), vitamín D3 (cholekalciferol), vitamin K2 (menachinon), olivový olej, antioxidanty: extrakt s vysokým obsahem tokoferolů.


Upozornění

Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Těhotným a kojícím ženám, osobám užívajícím léky a při dlouhodobém užívání doporučujeme, aby se před užíváním poradily s lékařem. Určeno k užívání pouze pro dospělé. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.