DUCRAY Anastim roztok proti vypadávání vlasů 8x7,5ml

50038784

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Reakční vypadávání vlasů je zapříčiněno vnějšími vlivy, na které organismus reaguje: např. roční období (jaro, podzim), stres, nevyvážená strava, po porodu, po emočním šoku nebo operaci. O zvýšené vypadávání vlasů se jedná v případě, že množství vypadnutých vlasů za den je vyšší než 100.
Vlasový roztok Anastim v ampulkách zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje růst nových a silnějších vlasů a prodlužuje jejich anagenní (růstovou) fázi. Nové složení obsahuje neoruscin (zlepšuje mikrocirkulaci), biotin (specifický vitamin pro tvorbu keratinu) a patentované spojení GP4G a nikotinátu tocoferolu, které účinně stimuluje mikrocirkulaci na úrovni vlasové pokožky a dodává buňkám vlasové cibulky energetické látky nezbytné pro růst vlasů.

Návod k použití:
Anastim se nanáší 3x týdně (večer) 2,5 ml (označeno ryskou na ampulce) na suché nebo vlhké vlasy. Lehce promasírujte po celé hlavě, aby se přípravek dobře vstřebal. Neoplachujte. Doporučujeme minimálně 2 měsíční kúru.
Jedno balení Anastimu obsahuje 8 samostatných ampulek na 3 použití, tzn. jedno balení vystačí na celou 2 měsíční kúru. Anastim se velmi snadno vstřebává a nemastí vlasy. Jako doplněk k ošetření doporučujeme používat stimulující šampon Anaphase, který dokonale připravuje vlasovou pokožku na aplikaci tonika.

Upozornění:
Určeno pouze k vnějšímu použití. Určeno pouze pro dospělé. Nenechávat v dosahu dětí. Testováno pod dermatologickým dohledem.

Obsah: 8 ampulek x 7,5 ml (1 ampulka obsahuje množství přípravku doporučené na 3 aplikace v 1 týdnu)

Zdroj: Pierre Fabre Dermo-Cosmetique

Parametry
EAN 3282779158831