516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

DUCRAY Anastim roztok proti vypadávání vlasů 8x7,5ml

Vyprodáno
DUCRAY Anastim roztok proti vypadávání vlasů 8x7,5ml

DUCRAY Anastim roztok proti vypadávání vlasů 8x7,5ml

50038784
Kosmetika
975 Kč

Vlasové tonikum proti příležitostnému vypadávání vlasů. Nové složení zabraňuje vypadávání vlasů, stimuluje růst nových a silnějších vlasů a prodlužuje jejich anagenní (růstovou) fázi.

Podrobné informace o produktu

Reakční vypadávání vlasů je zapříčiněno vnějšími vlivy, na které organismus reaguje: např. roční období (jaro, podzim), stres, nevyvážená strava, po porodu, po emočním šoku nebo operaci. O zvýšené vypadávání vlasů se jedná v případě, že množství vypadnutých vlasů za den je vyšší než 100.
Vlasový roztok Anastim v ampulkách zabraňuje vypadávání vlasů a stimuluje růst nových a silnějších vlasů a prodlužuje jejich anagenní (růstovou) fázi. Nové složení obsahuje neoruscin (zlepšuje mikrocirkulaci), biotin (specifický vitamin pro tvorbu keratinu) a patentované spojení GP4G a nikotinátu tocoferolu, které účinně stimuluje mikrocirkulaci na úrovni vlasové pokožky a dodává buňkám vlasové cibulky energetické látky nezbytné pro růst vlasů.

Návod k použití:
Anastim se nanáší 3x týdně (večer) 2,5 ml (označeno ryskou na ampulce) na suché nebo vlhké vlasy. Lehce promasírujte po celé hlavě, aby se přípravek dobře vstřebal. Neoplachujte. Doporučujeme minimálně 2 měsíční kúru.
Jedno balení Anastimu obsahuje 8 samostatných ampulek na 3 použití, tzn. jedno balení vystačí na celou 2 měsíční kúru. Anastim se velmi snadno vstřebává a nemastí vlasy. Jako doplněk k ošetření doporučujeme používat stimulující šampon Anaphase, který dokonale připravuje vlasovou pokožku na aplikaci tonika.

Upozornění:
Určeno pouze k vnějšímu použití. Určeno pouze pro dospělé. Nenechávat v dosahu dětí. Testováno pod dermatologickým dohledem.

Obsah: 8 ampulek x 7,5 ml (1 ampulka obsahuje množství přípravku doporučené na 3 aplikace v 1 týdnu)

Zdroj: Pierre Fabre Dermo-Cosmetique

Kategorie produktu

Parametry

EAN 3282779158831

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.