Ducray Kélual DS Zklidňující krém 40 ml

Kosmetika

Značka: DUCRAY
Krém je speciálně vyvinutý pro podrážděnou pokožku s lokálním začervenáním a s nadměrným olupováním na mastných zónách obličeje.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
375

O produktu

50067300

Ducray Kelual DS Zklidňující krém je speciálně vyvinutý pro podrážděnou pokožku s lokálním začervenáním a s nadměrným olupováním na mastných zónách obličeje, na bočních částech nosu, na obočí a v oblasti vlasové linie. Má zklidňující účinek a přispívá k odstranění začervenání a svědění. Kompletní složení Kelual DS zklidňujícího krému působí na všechny projevy podrážděné a mastné pokožky s nadměrným olupováním.

Výsledek:

  • přispívá k odstranění začervenání
  • snižuje pocity svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku
  • zamezuje nadměrnému olupování

Složení

Kyselina β-glycyrrhetinová, pirocton olamine v kombinaci s krotamitonem, keluamid (Acetamide MEA), guanidin glykolát a sabal.

Použití

Intenzivní ošetřující péče: Používejte KELUAL DS zklidňující krém ráno a večer na postižená místa po dobu 2 týdnů. Nanášejte na předem vyčištěnou pleť.
Udržovací péče: Používejte KELUAL DS zklidňující krém 2x týdně.

Upozornění

Zamezte styku s očima. Během používání omezte slunění a vždy používejte sluneční ochranu. V případě pocitu mravenčení na kůži prodlužte interval mezi aplikacemi na dvojnásobek. Vhodné pro dospělé a dospívající.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.