Echinaceové kapky Imunit s ženšenem a hlívou 100ml

Doplněk stravy

Značka: IMUNIT
IMUNIT ®ECHINACEA KAPKY s ženšenem a hlívou jsou účinný prostředek, který přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50061726

Imunit® Echinacea kapky s ženšenem a hlívou

Trojí síla pro Vaši imunitu!

Užití

Echinacea přispívá k odolnosti organizmu, podporuje imunitu v době nachlazení a přirozenou ochranu horních cest dýchacích. Velmi důležitým aspektem výroby je použití určité části rostliny. Výhodou Imunit® ECHINACEA KAPEK s ženšenem a hlívou oproti dalším nabízeným výrobkům je čistý extrakt výhradně z kořene rostliny Echinacea purpurea, čímž je zaručeno nejlepší využití užitných látek rostliny.

Extrakt z kořene se vyznačuje vyšším obsahem hlavních účinných látek oproti extraktům z jiné části echinacea.

Výhodou Imunit® ECHINACEA KAPEK s ženšenem a hlívou je nejen čistý extrakt výhradně z kořene rostliny Echinacea purpurea, ale také extrakt ženšenového kořene a extrakt plodnice hlívy.

Dávkování

Užívejte 3x denně 20 kapek.

Příznaky

Kdy IMUNIT ®ECHINACEA KAPKY s ženšenem a hlívou používat?

- při prvních příznacích nachlazení (1)
- v období zvýšeného výskytu chřipek (1)
- ke správné obranyschopnosti organizmu (1)

Vysvětlivky: (1)Echinacea purpurea.

Kontraindikace

Přípravek je snášen velmi dobře a nejsou známy nežádoucí účinky.

Fakta/rady

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Pro děti od 3 let dávky poloviční. Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením je nutno obsah lahvičky protřepat. Echinaceové kapky nemohou nahradit ošetření lékařem a jím doporučenou léčbu. Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji. Ukládat mimo dosah dětí!

Složení

Echinacea purpurea - česky třapatka nachová, známá též pod názvem rudbekie, je snad nejznámější rostlinou, která přispívá ke správné obranyschopnosti organizmu(1). Rostlina je původem z prérií Severní Ameriky, ale dá se vypěstovat i v České republice. Odpradávna ji používaly staré indiánské kultury a daly jí jméno Sluneční klobouk. Pro vědu ji objevil Dr. Meyer koncem 19. století.

ŽENŠEN - ženšen obsahuje směs několika desítek unikátních účinných látek. Jeho účinek nastupuje pomaleji, je však dlouhodobý.

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - Hlíva ústřičná obsahuje aminokyseliny, vitaminy skupiny B, minerální látky a stopové prvky (železo, hořčík, zinek, selen, chrom, jód). Představuje velmi bohatý zdroj beta-glukanů.

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků. Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou. Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí. Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků. Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví. Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

S Vašimi dotazy, náměty či dalšími informacemi se prosím obracejte na naši bezplatnou infolinku: 800 555 568, nebo na www.imunit.cz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.