Hygienická pomůcka

ECO by Naty ECO super dámské vložky 12 ks

  • Tenké a diskrétní vložky ECO by Naty s křidélky jsou vyrobeny z přírodních materiálů, nejsou bělené chlórem a jsou vhodné i pro citlivou pokožku.
105

O produktu: ECO by Naty ECO super dámské vložky 12 ks

50128002

Úvod

Hledáte spolehlivou a diskrétní ochranu během vašich dnů a zároveň nechcete zatěžovat životní prostředí nadbytečným odpadem? Zvlote si dámské vložky Eco by Naty. Jsou tenké, diskrétní a pohodlné. Od běžných menstruačních vložek se funkčností nijak neliší. Jsou ale vyrobené z přírodních materiálů z obnovitelných přírodních zdrojů, a 100% kompostovatelné včetně obalů. Vnitřní vrstva, která se dotýká pokožky, je z organické bavlny, vnější plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuřičného škrobu. Nenajdete v nich chemikálie, umělou hmotu, latex ani parfémy a nejsou bělené chlórem, proto jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Maximálně ekologické i šetrné k pokožce

Veškeré obaly jsou z certifikované, 100% kompostovatelné fólie vyrobené z obnovitelných rostlinných materiálů. Jejich používáním tak nemusíte mít vůbec žádné výčitky vůči životnímu prostředí. Celkové balení vložek je navíc menší, protože jsou v něm lépe poskládané, takže vám nezabere doma ani na cestách moc místa. Vložky se pyšní certifikací "OK Biobased" od organizace Vincotte, což je jedna z nejvíce náročných světových neziskových organizací, která tímto potvrzuje velké množství použitých obnovitelných surovin ve výrobě vložek. Všechny produkty Naty mají také značku V-Label. V-Label je mezinárodně uznávaný, registrovaný symbol pro označování veganských a vegetariánských produktů a služeb. Vyzkoušejte sama, jak příjemně se můžete cítit s vložkami, které neobsahují ropné plasty a syntetické látky.

Hlavní vlastnosti:

  • dámské hygienické vložky s křidélky
  • tenké, diskrétní, pohodlné
  • vyrobené ze 100% kompostovatelných přírodních materiálů
  • nebělené chlórem
  • neparfemované

Složení

Buničina (způsob výroby: airlaid), organická bavlna, PLA polyethylene (biologicky rozložitelná fólie), bezbarvý silikonový papír, viskóza, lepidlo pro zdravotnické použití.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.