Drogerie

Ecover Aviváž Jabloňový květ & Mandle 750 ml

Značka: ECOVER

Aviváž Jabloňový květ & Mandle od značky Ecover dokonale osvěžuje a změkčuje prádlo. Obsahuje 92 % přírodního původu. Je velmi šetrná k oblečení i k pokožce.

69
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Ecover Aviváž Jabloňový květ & Mandle 750 ml

50147609

Úvod

Aviváž Jabloňový květ & Mandle od značky Ecover dokonale osvěžuje a změkčuje prádlo. Obsahuje 92 % přírodního původu. Je velmi šetrná k oblečení i k pokožce. Aviváž s tóny jabloňového květu a jemné mandle vám připraví příjemně voňavý zážitek, který probudí vaše smysly a nabije vás energií. Obsahuje rostlinné, biologicky odbouratelné složky. Můžete ji používat i v případě domácí čističky odpadních vod. Veganské složení. Dermatologicky testována.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale osvěžuje a změkčuje prádlo
  • podporuje udržitelnost
  • veganské složení

Použití

Dávkování: 1 víčko = 40 ml. Pro měkké prádlo dávkujte 30 ml (na 4–5 kg), pro extra měkké oblečení dávkujte 60 ml (na 4–5 kg). Nepoužívejte na hedvábí. Nelijte přímo na prádlo.


Upozornění

H318 - Způsobuje vážné poškození očí. P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí. P305+P351+P338 - PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P310 - Okamžitě volejte lékaře, TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO. P101 - Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.