516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Elasti-q ProMimi DHA 60 tobolek

Vyprodáno
Elasti-q ProMimi DHA 60 tobolek

Elasti-q ProMimi DHA 60 tobolek

50065415
Doplněk stravy: Více o legislativě
399 Kč 7 Kč / 1 kus(tbl)

Elasti-Q® ProMimi DHA je doplněk stravy s vyváženým komplex vitaminů a minerálů určený pro těhotné a kojící ženy. Díky obsahu DHA (kyseliny dokosahexaenové) přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu a kojence do 1 roku.

Zobrazit kategorii Těhotenství, kojení » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

Elasti-Q® ProMimi DHA

Máme zdravá a chytrá miminka

Užití

DHA přispívá k normálnímu vývoji očí a mozku plodu a kojence do 1 roku. Proto se doporučuje Elasti-Q® ProMimi DHA užívat v průběhu celého těhotenství i v období kojení. Elasti-Q® ProMimi DHA neobsahuje chemické konzervanty ani syntetická barviva. Zabarvení tobolek je dáno obsahem karamelu. Malé tobolky pro snadné polykání.

Dávkování

2 tobolky denně ráno a večer

Příznaky

Těhotné a kojící ženy mají specifické potřeby na přísun vitaminů a minerálů v období, kdy organismus maminky je jediným zdrojem těchto látek pro dítě.

Složení

Rybí olej (158mg/tob.ú, DHA (110mg/tob.), Pupalkový olej (35mg/tob.ú, MUFA (4mg/tob.), PUFA (28mg/tob.), Olivový olej(248mg/tob.), MUFA (149mg/tob.) Vitamín C (30mg/tob.), Vitamin E (5mg/tob.), Vitamin B6 (0,95mg/tob.), Kyselina listová, Vitamín D1, Beta-karoten (0,75mg/tob.), Vitamín B12, Vápník (60mg/tob.), Hořčík (15mg/tob.), Železo (8,5mg/tob.), Zinek (5,5mg/tob.), Měď, Selen.

Informace o firmě

www.simply-you.cz

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků.Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou.Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí.Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků.Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví.Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka

Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Elasti-q
Pro koho Pro těhotné
Forma Tobolky
EAN 8594059733924

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.