EMSPOMA PRO Regeneration regenerační funkční masážní krém 100 ml

Kosmetika

Značka: EMSPOMA
EMSPOMA PRO Regenerační masážní krém je vhodný pro masáž i automasáž po fyzické zátěži, intenzivní práci či sportovním výkonu.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
139

O produktu

50103449

Masážní funkční krém EMSPOMA PRO Regenerační je vhodný pro masáž i automasáž po fyzické zátěži. Obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek kafru a methylsalicilátu, která přináší rychlou úlevu. Využijete ho nejen po sportovním výkonu, ale i po fyzicky namáhavé práci. Hodí se i k uvolnění ztuhlého svalstva. Má vynikající skluznost a neucpává póry pokožky. Značku EMSPOMA doporučují profesionální maséři.

Hlavní vlastnosti:

  • masážní krém pro masáž i automasáž
  • po fyzické zátěži, pracovní námaze či sportovním výkonu
  • vynikající skluznost, neucpává póry pokožky

Použití

Krém v tenké vrstvě jemně vetřete do pokožky v místě obtíží.

Upozornění

NEPOUŽÍVEJTE na obličej, v blízkosti očí, na sliznice nebo poraněnou pokožku! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou použitou účinnou látku! Nepoužívat pro děti do 3 let.

O značce

Společnost JUTTA s.r.o. je českou specializovanou rodinnou společností, která v oblasti výroby profesionálních masážních prostředků úspěšně působí na trhu od roku 1997. Tradice masážních prostředků však sahá již do roku 1965. V roce 1997 odkoupila tajné receptury od společnosti TECHNIASPORT a nadále pokračuje již v zavedené tradici. JUTTA s.r.o. působí ve více než 10 zemích světa a jejím motem je „Poctivost a tvořivost“.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.