EMSPOMA PRO Warming hřejivý funkční masážní krém 100 ml

Kosmetika

Značka: EMSPOMA
EMSPOMA PRO Warming je hřejivý masážní krém pro masáž i automasáž před, během i po fyzickém výkonu. Nové složení má okamžitý nástup pocitu prokrvení a prohřátí.
Skladem na e-shopu
139

O produktu

50125160

Zapomeňte na namožené či unavené svaly po pohybu! Vyzkoušejte funkční masážní krém Emspoma, který je určený k masáži i automasáži před pohybovou zátěží, během ní i po ní. Hodí se Vám nejen po sportovním výkonu, ale i po namáhavé pracovní činnosti či jiné fyzické aktivitě. Krém jemně vetřete do pokožky v místě, kde je potřeba rychle navodit pocit silného prohřátí a prokrvení s dlouho přetrvávajícím účinkem. Značku EMSPOMA doporučují profesionální maséři.

Hlavní vlastnosti:

  • hřejivý vysoce funkční krém pro masáže i automasáže
  • masáž rychle navodí pocit silného prohřátí a prokrvení pokožky
  • obsahuje kapsaicin a kafr

Použití

Krém v tenké vrstvě jemně vetřete do pokožky v místě obtíží.

Upozornění

NEPOUŽÍVEJTE na obličej, v blízkosti očí, na sliznice nebo poraněnou pokožku! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou použitou účinnou látku! Nepoužívat pro děti do 3 let.

O značce

Společnost JUTTA s.r.o. je českou specializovanou rodinnou společností, která v oblasti výroby profesionálních masážních prostředků úspěšně působí na trhu od roku 1997. Tradice masážních prostředků však sahá již do roku 1965. V roce 1997 odkoupila tajné receptury od společnosti TECHNIASPORT a nadále pokračuje již v zavedené tradici. JUTTA s.r.o. působí ve více než 10 zemích světa a jejím motem je „Poctivost a tvořivost“.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.