EMSPOMA SPORT Hřejivá masážní emulze O 1000 ml

Kosmetika

Značka: EMSPOMA
EMSPOMA SPORT Hřejivá masážní emulze navodí pocit silného prohřátí a prokrvení pokožky. Je vhodná pro masáže i automasáže před výkonem.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
225

O produktu

50011200

Zapomeňte na namožené či unavené svaly během pohybu! Vyzkoušejte hřejivou masážní emulzi Emspoma určenou k masáži i automasáži před pohybovou zátěží, ať už se jedná o sportovní výkon nebo namáhavou pracovní činnost. Růžovou emulzi aplikujte a jemně vmasírujte v místě, kde je potřeba rychle navodit pocit silného prohřátí a prokrvení pokožky s dlouho přetrvávajícím účinkem. Emulze má výborný masážní skluz a přitom neucpává póry pokožky. Značku EMSPOMA doporučují profesionální maséři.

Hlavní vlastnosti:

  • hřejivá emulze pro masáže i automasáže
  • masáž rychle navodí pocit silného prohřátí a prokrvení pokožky
  • vynikající skluznost, neucpává póry pokožky

Použití

Masážní emulzi v tenké vrstvě jemně vmasírujte do pokožky v místě obtíží.

Upozornění

NEPOUŽÍVEJTE na obličej, v blízkosti očí, na sliznice nebo poraněnou pokožku! Po aplikaci si důkladně umyjte ruce mýdlem a teplou vodou. Nepoužívat při známé přecitlivělosti na některou použitou účinnou látku! Nepoužívat pro děti do 3 let! Neutrální pH.

O značce

Společnost JUTTA s.r.o. je českou specializovanou rodinnou společností, která v oblasti výroby profesionálních masážních prostředků úspěšně působí na trhu od roku 1997. Tradice masážních prostředků však sahá již do roku 1965. V roce 1997 odkoupila tajné receptury od společnosti TECHNIASPORT a nadále pokračuje již v zavedené tradici. JUTTA s.r.o. působí ve více než 10 zemích světa a jejím motem je „Poctivost a tvořivost“.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.