ENDOCARE Expert Drops Depigmenting Protocol 2x10 ml

Kosmetika

Značka: ENDOCARE
ENDOCARE Expert Drops Depigmenting Protocol je duální sérum, které redukuje pigmentové skvrny, pomůže sjednotit tón pleti a znovu rozjasní její vzhled.
Skladem na e-shopu
859

O produktu

50133579

I když si rádi vychutnáme sluneční koupel, naše pleť může časem na pobyt na slunci reagovat nestejnoměrnou pigmentací. Zbavte se tmavých skvrn na pokožce a vyzkoušejte duální sérum, které pomůže sjednotit tón pleti a znovu rozjasní její vzhled.

ENDOCARE Expert Drops Depigmenting Protocol

  • Illuminating Serum – kombinace vitamínu C, EDAFENCE® a SCA® poskytuje viditelné projasnění pleti, vitamin C působí jako antioxidant a ochrana pokožky před dopadem nežádoucích vlivů okolního prostředí
  • Pigment Balance Serum poskytuje dvojí depigmentační efekt se systémem Azelaic a kyselinou tranexamovou – snižuje tvorbu melaninu a omezuje tmavé skvrny a hyperpigmentace, obsah retinolu napomáhá při obnově pokožky

Použití

Aplikujte Illuminating Serum ráno a Pigment Balance Serum večer na suchou vyčištěnou pokožku. Přes den používejte produkty sluneční ochrany Heliocare. Před použitím protřepejte.

Upozornění

V případě podráždění pokožky vlivem vysoké koncentrace aktivních látek, přerušte nebo ukončete používání. Pouze pro zevní použití. Vyhněte se kontaktu s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.