ENDOCARE Expert Drops Firming Protocol 2x10 ml

Kosmetika

Značka: ENDOCARE
Duální sérum ENDOCARE Expert Drops Firming Protocol přináší kombinaci aktivních látek ke zpevnění a vyhlazení pokožky. Dopřejte své pleti hloubkovou regeneraci!
Skladem na e-shopu
735

O produktu

50133578

Vyhlazení a zpevnění pleti přináší kombinace aktivních látek, obsažená v duálním séru ENDOCARE Expert Drops Firming Protocol. Pokud Vás trápí vrásky či povadlá textura pleti dopřejte jí hloubkovou regeneraci!

ENDOCARE Expert Drops Firming Protocol

  • Firming Serum – kombinace SCA® a Collagen Booster Complexu podporuje hloubkovou regeneraci pokožky, vyhlazuje a zvláčňuje pokožku.
  • Soft Peel Serum poskytuje dvojí peelingový účinek, a to chemický a enzymatický. Tímto způsobem podporuje obnovu buněk pokožky – vyhlazuje texturu pleti, redukuje vrásky a sjednocuje tón pleti.

Použití

Aplikujte Firming Serum ráno a Soft Peel Serum večer na suchou vyčištěnou pokožku. Přes den používejte produkty sluneční ochrany Heliocare. Před použitím protřepejte.

Upozornění

Pro prvních několik aplikací je jemné brnění normální. Barva výrobku se může lišit vlivem vysoké koncentrace aktivních látek. Pouze pro zevní použití. Vyhněte se kontaktu s očima. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití vyhledejte lékařskou pomoc. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.