Enzycol Strong Power 90+50 tobolek zdarma

Doplněk stravy

ENZYCOL® strong power je přípravek obsahující extrakt z kyselé višně, celeru a vitamínu C, díky čemuž napomáhá k odbourávání kyseliny močové z těla a odstranění nežádoucích krystalků, které se ukládají právě na kloubech a způsobují jejich bolest.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50076743

ENZYCOL® strong power tob.90+50                     

Charakteristika:
Unikátní komplex přírodních látek CleanUPTM obsahuje extrakt z kyselé višně, celeru a vitamínu C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu, jenž je důležitý pro správnou funkci chrupavek a kostí. Silný extrakt ze semen celeru je vhodný zejména pro jedince trpící příznaky dny, artritidy či revmatickými obtížemi. Přípravek působí močopudně, vlivem čehož dochází k vyplavování nežádoucí kyseliny močové z těla.

Působení/užití:  

tobolky – perorální podání

Dávkování:
Při obtížích užívejte 4 tobolky denně /2 ráno a 2 večer/ do zmírnění problémů (vhodné poradit se s lékařem nebo lékárníkem). Při pravidelném užívání: /1 tobolka ráno a 1 tobolka večer/ po dobu 2-3 měsíců (kúru doporučujeme absolvovat minimálně 2x ročně). Tobolky užívejte na lačno (minimálně 20 minut před jídlem či 30 minut po jídle), zapijte vodou. 

Příznaky:

Složení přípravku:

Složení jedné tobolky ENZYCOL® strong power (620mg): Prunus Cerasus L. 20:1 450 mg, Apium graveolens seeds extrakt 5:1 150 mg, Vitamín C 20 mg 33 % RHP*. Obal tobolky obsahuje želatinu. *RHP= referenční hodnota příjmu. Hmotnost obsahu 140 tobolek: 86,8 g +-5 %

Info o firmě:
Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3.

Výrobcem produktu je Simply You Pharmaceuticals a.s. - dynamicky rostoucí společnost specializující se na výzkum, vývoj, výrobu a distribuci vysoce kvalitních nutraceutik, farmakosmetiky a zdravotnických prostředků.

Naše přípravky se vyznačují vysokou kvalitou, účinností a konkurenceschopnou cenou.

Aktivity společnosti Simply You Pharmaceuticals a.s. jsou rozprostřeny celosvětově, produkty společnosti jsou distribuovány do téměř dvou desítek zemí.

Výrazné investice do výzkumu, vývoje, moderních technologií a efektivnosti procesů umožňují vysokou míru uspokojení potřeb našich zákazníků.

Poskytujeme komplexní informační servis jak lékařům a lékárníkům, tak spotřebitelům, kteří aktivně pečují o své zdraví.

Naší filozofií je aktivně se podílet na zlepšení zdraví zákazníků a přispívat tak k jejich šťastnějšímu a spokojenějšímu životu.

Odborná poznámka:

ENZYCOL® strong power se nesmí užívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat v kombinaci s léky, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Jedná se o doplněk stravy, nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladovat při teplotě 15°C až 25°C, na suchém a tmavém místě, v původním balení, mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.