Institut Esthederm Sensitive Protective Body Lotion Moderate Sun opalovací tělové mléko 200 ml

Kosmetika

ESTHEDERM Adaptasun sensitive moderate sun je opalovací přípravek pro citlivou pokožku. Podporuje vlastní přirozené procesy pokožky pro bezpečné opálení.
NAVÍC Institut Esthederm sametová taška přes rameno Při nákupu produktů značky Institut Esthederm nad 2500 Kč získáte NAVÍC Institut Esthederm sametovou tašku přes rameno za 0,01 Kč. Akce platí do 28. 2. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
2 090

O produktu

50098076

ESTHEDERM Adaptasun sensitive moderate sun je velmi jemné tělové mléko, které naučí vaši pokožku s tendencí lehce se spálit, jak se správně adaptovat na slunce. Aktivuje přirozený proces pigmentace, což vám umožní dosáhnout rychlejšího a dlouhodobějšího opálení. Při opalování bude vaše pokožka lépe chráněna a při pravidelném používání bude sametově hebká.

Institut Esthederm Sensitive Protective Body Lotion Moderate Sun opalovací tělové mléko 200 mla

 

Biomimetická voda Esthederm a Time Control System plně kontrolují mládí pleti, tak že účinně bojují proti volným radikálům a podílejí se na jejím dobře fungujícím energetickém metabolismu. Přesný poměr minerálních solí hořčíku, sodíku, draslíku a vápníku + aktivní organické látky L-karnosin, hypotaurin, kyselina citrónová a kyselina hyaluronová vytváří optimální, přirozené prostředí pro správné fungování pokožky.

Výsledek:

  • intenzivní a bezpečné opálení
  • aktivuje přirozený proces pigmentace
  • hydratuje pokožku
  • prodlužuje opálení

Použití

Přípravek Sensitive Protective Body Lotion moderate sun je určený pro pokožku bez hyperpigmentací, která je citlivá na slunce a má sklon opalovat se do červena. Naneste na pokožku dostatečné množství tělového mléka 20 minut před pobytem na slunci. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Aplikaci pravidelně opakujte každé 2 hodiny a také po koupání, při nadměrném pocení nebo po osušení ručníkem. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.

Upozornění

Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili přípravek na ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.