être belle Time Control Concealer & make-up nr.02 30 ml + 2 g

Kosmetika

Značka: ETRE BELLE
être belle Time Control Concealer and make-up nr.02 s anti-aging účinkem vypíná pleť, sjednocuje její tón a chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí.
Skladem na e-shopu
669

O produktu

50136694

Bezchybná a sjednocená pleť během jedné minuty? Proč ne! Pokud je základ aplikován správně, bude vaše pokožka působit sametově jemným dojmem. Představujeme vám être belle Time Control Concealer & make-up nr.02 – kosmetický skvost, jenž vám vyčaruje rovnoměrný a zářivý vzhled pleti. Snoubí v sobě hydratační korektor a pěstící make-up s anti-aging účinkem, a tak snadno skryje tmavé kruhy pod očima, vrásky a další nerovnosti. Obsažené, synergicky působící ingredience chrání před následky nepřiznivých vlivů životního prostředí, které způsobují předčasné stárnutí. Pleť tak získává přirozeně mladistvý vzhled bez výrazných barevných přechodů.

Výsledek

  • make-up a korektor s anti-aging účinkem
  • zajišťuje střední krytí
  • vypíná a sjednocuje pleť
  • chrání před předčasným stárnutím
  • dodává pleti hedvábně jemný vzhled

Složení

Výtažek ze sójových proteinů, který vypíná pleť a podporuje její elasticitu.

Použití

Pečlivě aplikujte štětečkem a rozetřete do ztracena.

O značce

Znáte rakouskou kosmetiku être belle? Svůj koncept si značka zakládá na pečlivě vybraných přírodních a nejnovějších aktivních složkách, které odpovídají vysokým kosmetickým standardům. Jednotlivé produktové řady jsou se zaměřují na konkrétní typ a potřeby pleti v každém věku a uspokojí požadavky náročných zákazníků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.