EVELINE LactaMED intimní gel v těhotenství a po porodu 250ml

Kosmetika

Značka: EVELINE
Intimní gel k použití během těhotenství a po porodu, obnovuje fyziologické pH intimních partií, zklidňuje podráždění a zajišťuje výjimečný pocit svěžesti a pohodlí!

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50081351

Intimní gel k použití během těhotenství a po porodu 3v1

- zklidňuje záněty

- hydratuje a osvěžuje

- snižuje přecitlivělost

OBSAHUJE kyselinu mléčnou, má fyziologické pH, vyvinuto ve spolupráci s gynekologem.

Ochranná inovativní technologie Care Expert ™ obnovuje fyziologické pH intimních partií, zklidňuje podráždění a zajišťuje výjimečný pocit svěžesti a pohodlí!

LactaMED ™ jemný gynekologický gel pro intimní hygienu byl vyvinutý speciálně pro každodenní péči a hygienu intimních partií žen i s citlivou, alergickou a k podráždění náchylnější pokožkou. Inovativní receptura bohatá na pokročilé účinné látky, působí v synergii s kyselinou mléčnou, Ecodermine ™ a výtažky z aloe, okamžitě snižuje pocit suchosti. Intenzivně hydratuje a neutralizuje nepříjemný zápach, zajistí pocit svěžesti, čistoty a pohodlí po celý den. Vytváří přirozenou mikroflóru intimních oblastí, stimuluje růst prospěšné bakteriální flóry. Gel velmi šetrně myje intimní oblasti, aniž by to ovlivnilo přírodní hydrolipidovou bariéru. Správná úroveň pH pomáhá snižovat riziko infekce, zánětů a podráždění.

EcodermineTM chrání a obnovuje přirozený ekosystém intimních partií pokožky a sliznice. Podporuje růst fyziologické, příznivé bakteriální flóry, překonává pocity suchosti, pálení a svědění. Ničí a zabraňuje množení bakterií, čímž se snižuje riziko infekce, zánětů a podráždění.

Kyselina mléčná udržuje kyselost intimních partií na správné úrovni a podporuje přirozené ochranné mechanismy proti podráždění, bakteriální a plísňové infekci. Zklidňuje záněty a mikro poranění pokožky. Neutralizuje nepříjemný zápach, snižuje pocit nepohodlí. 

Výtažky z aloe hydratují pokožku a sliznici intimních partií, což snižuje pocit sucha a svědění. Urychluje regeneraci tkání. Perfektně osvěžuje a obnovuje komfort.

D - panthenol dokonale zklidňuje podráždění a zarudnutí pokožky.

Obsah balení: 250ml

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.