EVELINE LactaMED intimní gel v těhotenství a po porodu 250ml

EVELINE LactaMED intimní gel v těhotenství a po porodu 250ml

50081351
Kosmetika
129 Kč 132 Kč

Intimní gel k použití během těhotenství a po porodu, obnovuje fyziologické pH intimních partií, zklidňuje podráždění a zajišťuje výjimečný pocit svěžesti a pohodlí!

Podrobné informace o produktu

Intimní gel k použití během těhotenství a po porodu 3v1

- zklidňuje záněty

- hydratuje a osvěžuje

- snižuje přecitlivělost

OBSAHUJE kyselinu mléčnou, má fyziologické pH, vyvinuto ve spolupráci s gynekologem.

Ochranná inovativní technologie Care Expert ™ obnovuje fyziologické pH intimních partií, zklidňuje podráždění a zajišťuje výjimečný pocit svěžesti a pohodlí!

LactaMED ™ jemný gynekologický gel pro intimní hygienu byl vyvinutý speciálně pro každodenní péči a hygienu intimních partií žen i s citlivou, alergickou a k podráždění náchylnější pokožkou. Inovativní receptura bohatá na pokročilé účinné látky, působí v synergii s kyselinou mléčnou, Ecodermine ™ a výtažky z aloe, okamžitě snižuje pocit suchosti. Intenzivně hydratuje a neutralizuje nepříjemný zápach, zajistí pocit svěžesti, čistoty a pohodlí po celý den. Vytváří přirozenou mikroflóru intimních oblastí, stimuluje růst prospěšné bakteriální flóry. Gel velmi šetrně myje intimní oblasti, aniž by to ovlivnilo přírodní hydrolipidovou bariéru. Správná úroveň pH pomáhá snižovat riziko infekce, zánětů a podráždění.

EcodermineTM chrání a obnovuje přirozený ekosystém intimních partií pokožky a sliznice. Podporuje růst fyziologické, příznivé bakteriální flóry, překonává pocity suchosti, pálení a svědění. Ničí a zabraňuje množení bakterií, čímž se snižuje riziko infekce, zánětů a podráždění.

Kyselina mléčná udržuje kyselost intimních partií na správné úrovni a podporuje přirozené ochranné mechanismy proti podráždění, bakteriální a plísňové infekci. Zklidňuje záněty a mikro poranění pokožky. Neutralizuje nepříjemný zápach, snižuje pocit nepohodlí. 

Výtažky z aloe hydratují pokožku a sliznici intimních partií, což snižuje pocit sucha a svědění. Urychluje regeneraci tkání. Perfektně osvěžuje a obnovuje komfort.

D - panthenol dokonale zklidňuje podráždění a zarudnutí pokožky.

Obsah balení: 250ml

 

Parametry produktu

Značka Eveline Forma Gel
EAN 5907609397638

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.