Kosmetika

Eveline Royal Snail Denní/noční krém 40+ 50 ml

Značka: EVELINE
Produktová řada: Royal Snail
  • Koncentrovaný protivráskový krém podporuje schopnost regenerace pokožky. Přispívá ke zpevnění a vyhlazení pleti. Pro všechny typy pleti včetně citlivé.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
185

Cena za 100 ml: 370 Kč

O produktu: Eveline Royal Snail Denní/noční krém 40+ 50 ml

50113648

Úvod

Začínáte se potýkat s náznaky vrásek a jemnými linkami? Dopřejte si protivráskovou péči od Eveline, který je svým složením ideální pro každý typ pleti. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek, které přispívají ke stimulaci fyziologických procesů v pleti, a tím podporují regeneraci, pevnost a elasticitu pleti.

Výsledek:

  • pomáhá revitalizovat pokožku
  • zpevňuje pleť a zlepšuje její strukturu
  • vyhlazuje vrásky

Složení

Protivráskový denní a noční krém je kombinací aktivních látek určen pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky. Obsahuje Neo-DNA komplex a Pep-7Repair, které podporují pružnost a pevnost pokožky díky stimulaci správného průběhu regeneračních procesů. Aktivní látka Argatensive vyhlazuje jemné linky, snižuje viditelnost vrásek a zpevňuje pokožku. Hlemýždí filtrát obnovuje mladistvou pevnost a eliminuje první příznaky stárnutí tím, že snižuje viditelnost vrásek a brání tvorbě nových.


Použití

Aplikujte každé ráno a večer na dokonale vyčištěnou a usušenou pokožku, a to buď samostatně, nebo jako podkladovou bázi pro make-up. Rovnoměrně rozetřete a nechejte důkladně vstřebat.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.