Express Diet Proteinový koktejl čokoládovo-malinový 60 g

Potraviny a nápoje

Čokoládový koktejl s kousky malin Express Diet vyniká vysokým obsahem proteinů a nízkým obsahem sacharidů, tuků a kalorií.
Skladem na e-shopu
85

Cena za 100 g: 142 Kč

O produktu

50138239

Čokoládový koktejl s kousky malin Express Diet vyniká vysokým obsahem proteinů a nízkým obsahem sacharidů, tuků a kalorií. Je vhodný při redukční dietě, nebo k doplnění proteinů do vašeho jídelníčku. Během bílkovinné diety Express Diet je omezen přísun sacharidů a hlavním zdrojem energie se tak stává vlastní uložený tuk. Tato metabolická změna se nazývá ketóza

Hlavní vlastnosti:

  • snížený obsah sacharidů a tuků
  • vysoký obsah proteinů
  • vhodné při redukční dietě
  • snadná a rychlá příprava
  • lahodná příchuť

Vyvážená kompletní strava bez výživového poradce

Program diety Express Diet je navržen tak, že není nutné konzultovat váš jídelníček s výživovým poradcem či lékařem a nemusíte být ani odborníkem na zdravou výživu. Každé jídlo vám poskytne všechny živiny, vitamíny, minerály a stopové prvky, které tělo potřebuje. Zároveň jsou jídla navržena tak, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy bez pocitu hladu

Vyhněte se jojo efektu

Jojo efekt vzniká jako důsledek redukční diety, během níž se metabolismus zpomalí a po jejím skončení přiberete mnohdy i více kilogramů, než jste zhubli. Express Diet váš bazální metabolismus naopak zrychluje tím, že pravidelně 4krát denně jíte větší porce, a tím, že se snižuje váš poměr tuků ke svalové hmotě. Ani během kompletní diety (nahrazená 4 jídla denně) vaše tělo nestrádá a nehladoví, takže po jejím skončení nemá tendenci si rychle ukládat zásoby.


Složení

Sójový proteinový izolát, ovesná mouka, sušený slunečnicový olej, odtučněný kakaový prášek (10 %), vláknina z kořene čekanky, *směs vitaminů a minerálů, maltdextrin, ochucovadlo, sušený sójový nápoj, mleté lněné semeno, mrazem sušené kousky malin (2 %), sůl, xantanová guma, sukralóza.

*Vegan vitamin & mineral premix: uhličitan vápenatý, chlorid draselný, cholin bitartát, chlorid hořečnatý, oxid hořečnatý, vitamín C (L-askorbová kyselina), fumaran železnatý, glukonan zinečnatý, glukonan manganatý, vitamín E (DL-α-tokoferyl-acetát), vitamín K2 (menachinon), niacin (nikotinamid), glukonan měďnatý, vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín A (retinyl-acetát), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), D-biotin, kyselina listová, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), thiamin (thiamin-hydrochlorid), riboflavin (riboflavin-5’-fosfát, sodná sůl), vitamín B12 (kyanokobalamin), pikolinát chromitý, jodid draselný, seleničitan sodný, molybdenan sodný

Alergeny: Produkt obsahuje lepek, sójové boby a výrobky z nich. Může obsahovat stopy mléka, kukuřice, vajec, celeru, hořčice, siřičitanů, ryb, arašídů, ořechů a kůrovců.

Použití

Obsah sáčku smíchejte se 3 dl vody, promíchejte a nechte 2 minuty odstát.

Pokud Express Diet používáte jako náhradu celodenní stravy, konzumujte 4 porce produktu Express Diet denně. Pokud používáte Express Diet jako náhradu za jednu nebo více denních dávek jídla, je vhodná jen jako součást diety se sníženým obsahem energie a ostatní potraviny musí být nezbytnou součástí diety.

Upozornění

Těhotné nebo kojící ženy, dospívající osoby, nebo osoby se zdravotními potížemi by výrobek neměly používat bez porady se zdravotnickým pracovníkem. Výrobek je určen pouze pro zdravé dospělé osoby s nadváhou nebo trpící obezitou, které hodlají dosáhnout snížení hmotnosti, a neměl by se používat déle než osm týdnů nebo opakovaně po dobu kratší bez porady se zdravotnickým pracovníkem. Dbejte na dodržování přiměřeného denního příjmu tekutin. 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.