Doplněk stravy

Eye q jahodová příchuť 180 žvýkacích tobolek

Značka: EYE Q

Žvýkací tobolky s jahodovou příchutí s vyváženým poměrem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin. Pro děti od 3 let i dospělé.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Eye q jahodová příchuť 180 žvýkacích tobolek

50108512

Úvod

eye naleznete nově pod značkou EQUAZEN

Speciální kombinace mastných kyselin omega-3 a omega-6. Přípravek eye q dodává organismu omega-3 EPA a omega-3 DHA z mořských ryb a omega-6 GLA z pupalkového oleje ve vyvážených poměrech. Obsahuje mastné kyseliny v jejich přirozené formě triglyceridů. Ty jsou organismem lépe přijímané, než mastné kyseliny ve formě etylesterů (Dyerberg 2010).

eye q je jediným přírodním preparátem, který byl použit v řadě publikovaných, placebem kontrolovaných klinických studiích u dětí a dospívajících s poruchami pozornosti, s hyperaktivitou, impulzivitou, s opožděním ve vývoji řeči a s potížemi se čtením a psaním. (Richardson 2005, Sinn 2007, Sinn 2008, Johnson 2009, Johnson 2012, Parletta 2013, Barragan 2017). Přípravek neobsahuje cukr, umělá sladidla (např. mannitol či acesulfan), emulgátory, kyselinu citrónovou, kasein, lepek, vitamin A a D.


Dávkování

Děti od 3 let a dospělí užívají 6 tobolek (2x 3 tobolky) denně během jídla pro celkové nasycení organizmu po dobu prvních 12 týdnů. Poté 2 tobolky denně během jídla.


Složení

Rybí olej (omega-3) 2400 mg, z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 558 mg a DHA (kyselina dokosahexaenová) 174 mg, pupalkový olej (omega-6) 600 mg, z toho GLA (kyselina gama-linolenová) 60 mg v 6 tobolkách.

Olej z mořských ryb s vysokým obsahem EPA, pupalkový olej (Oenothera biennis), obal tobolky (želatina, glycerin, voda, xylitol, jahodová příchuť, celulóza), jahodová příchuť. Antioxidant: alfa tokoferol.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.