Favea Kozí Colostrum Forte 60 g

Doplněk stravy

Značka: FAVEA
Favea Kozí Colostrum Forte obsahuje granulované kozí kolostrum, které je bohatým přirozeným zdrojem zdraví prospěšných látek zejména protilátek. Kolostrum je doplněno čekankovým inulínem.
Skladem na e-shopu
435

Cena za 100 g: 725 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50128585

Koncentrovaná síla protilátek, zdroj enzymů, vitaminů, minerálů a růstových faktorů pro Vaši imunitu. Kolostrum (mlezivo) je prvotní mléko u savců, které se tvoří v mléčné žláze těsně před porodem a je produkováno asi 3-5 hodin po něm. Kolostrum obsahuje množství vitaminů, minerálů, stopových prvků. Je bohaté na bílkoviny, růstové faktory, inhibitory proteáz a protilátky. Přípravek Favea Kozí Colostrum Forte ve formě granulátu obsahuje první mléko kozy s vysokým množstvím protilátek, které je navíc doplněno čekankovým inulinem podporujícím správné funkce střevního traktu. Protilátky (imunoglobuliny) mají velmi významnou roli v imunitním systému. Šetrná forma granulace zajišťuje vysokou stabilitu imunoglobulinů a fyziologickou aktivitu dalších látek na sliznicích, např. sialové kyseliny NANA (N-acetyl-D-neuraminová kyselina).


Dávkování

Užívejte 1 kávovou lžičku (cca 3 g) 1x denně. Nechte rozpustit v ústech nebo rozpustit ve vlažném nápoji, příkrmu či přesnídávce.

Složení

Kolostrum kozí nativní s až 35% obsahem imunoglobulinů 300 mg, prebiotikum inulin 60 mg ve 3 g přípravku.

Maltodextrin, glukózový sirup, sacharóza, dehydrogenovaný rostlinný tuk, kolostrum z kozího mléka, bambusová vláknina, inulin z čekanky, mléčný protein, stabilizátory (hydrogenfosforečnan draselný, stabilizátor (polyfosforečnan sodný), látka protispékavá (oxid křemičitý), emulgátor (estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou mono- a diacetylvinnou); barvivo (rostlinné karoteny).

Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti do tří let – nebezpečí vdechnutí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.