Doplněk stravy

Favea ProKaroten 30 tobolek

Značka: FAVEA

Favea ProKaroten obsahuje kombinaci rostlinných látek (řasa Dunaliella salina), vitaminů (A, E, biotin) a minerálu v organické formě (selen) pro krásné a zdravé opálení a pokožku.

249

Cena za 100 g: 1 915,38 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Favea ProKaroten 30 tobolek

50127271

Úvod

Krásná zdravá pokožka a bezproblémové opálení. Přípravek Favea ProKaroten obsahuje vyváženou kombinaci rostlinných látek s důležitými vitamíny a minerálem v organické formě na zdravou pokožku. Dunaliella salina je jednobuněčná zelená řasa, která se vyskytuje v extrémně slaných vodách. Je bohatým přírodním zdrojem beta-karotenu. Obsažené antioxidanty pomáhají chránit pokožku a vlasy před účinky slunečního záření.

Hlavní složky:

  • sladkovodní jednobuněčná mikrořasa Haematococcus pluvialis je zdrojem přírodního červeného barviva astaxanthinu, řadí se mezi karotenoidy
  • beta-karoten je prekurzorem vitaminu A, který přispívá k udržení zdravého stavu pokožky a normálního stavu zraku, spolu se selenem pak přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • vitamin E a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem
  • biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky a vlasů
  • selen příznivě ovlivňuje stav nehtů a vlasů

Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe mezi jídlem. Zapijte větší dávkou tekutiny. Vhodné je 1-2 měsíční užívání před očekávanou expozicí slunečnímu záření a během něj.


Složení

Stélka řasy dunalielly slanomilné (Dunaliella salina), plnidlo (mikrokrystalická celulosa), směsná složka-obal tobolky/barvivo (hydroxypropylmethylcelulóza, oxidy a hydroxidy železa), selen (kvasnice obohacené selenem), vitamin E (DL-alfa-tokoferylacetát), mikrořasa hematokok jezerní (Haematococcus pluvialis), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), biotin.


Upozornění

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno dětem do 3 let věku. Nevhodné pro těhotné ženy a malé děti do 12 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.