Fc Pureceutical pěna 125 ml + CC ceutical 30 ml

50109997

Kosmetika

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Balíček obsahuje hloubkovou čistící pěnu na tvář a krk FC Pureceutical a zdarma CC ceutical krém s jemnou krycí schopností na nedokonalosti pleti.

  • FC Pureceutical je intenzivní hloubková čistící pěna na tvář, krk a dekolt. Obsahuje kombinaci účinných látek, které velmi silně a hloubkově čistí pokožku a pomáhají při ošetřování akné. Tonizuje, zpevňuje a pomáhá předcházet vráskám.
  • CC krém má intenzivní účinek proti vráskám. Zakrývá drobné nedostatky pleti, sjednocuje tón, vyhlazuje vrásky, hydratuje a ošetřuje pleť. Rozjasňuje pokožku. Podporuje přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce.

Použití:

Pěnu používejte 2x denně ráno a večer. Krouživým pohybem vmasírujte do vlhké pokožky, poté opláchněte vlažnou vodou a jemně osušte.

CC krém aplikujte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku 1x denně dle potřeby.

Složení:

FC Pureceutical: Kyselina glykolová, kyselina salicylová, pupečník asijský, chmel, borovice, citrónovník, vilín, kaštan, medvědice lékařská.

CC krém: Tripeptid, výtažek z modřínu, kapsulovaný vit. C.

Upozornění:

Výrobky jsou většinou velmi dobře snášeny. Přesto se pro jejich vysokou účinnost doporučuje přípravek před použitím otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek používat. Zabraňte styku s očima.

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější