Feel Eco BABY aviváž 1 l

Drogerie

NAVÍC Feel Eco Baby Odstraňovač skvrn 200 ml Při nákupu 2 ks označených produktů značky Feel Eco získáte NAVÍC Feel Eco Baby Odstraňovač skvrn 200 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 5. 2021 nebo do vyprodání zásob. Podmínky akce

Skladem na e-shopu

O produktu

Změkčující přípravek pro prádlo kojenců a batolat i osob s citlivou pokožkou. Feel eco BABY aviváž je šetrná k pokožce i k přírodě. Neobsahuje alergeny, parfemace ani konzervanty a je dermatologicky testovaná. Hodí se pro všechny druhy textilií. Prádlo je po vyprání měkké a snadno se žehlí. Základem jsou čistě přírodní změkčující složky na bázi živočišných lojů, které neutralizují elektrostatický náboj. Všechny povrchově aktivní složky jsou snadno biologicky rozložitelné a šetří přírodu i Vaši čističku odpadních vod.

Hlavní vlastnosti:

  • pro všechny druhy textilií
  • snadno biologicky rozložitelné
  • nižší dávkování, než je obvyklé
  • bez alergenů, parfemace a konzervantů
  • dermatologicky testováno

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Kationtové povrchově aktivní látky čistě přírodního původu na bázi živočišných tuků. Konzervanty ani parfemaci v aviváži pro děti nenajdete.

Použití

4,5 kg prádla = 25 ml. Pro větší efekt 50 ml. Nenalévejte prostředek přímo do bubnu pračky, ale používejte přihrádku určenou pro aviváž. Aviváž nepoužívejte na funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce.

Upozornění

Varování: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.

O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.