Drogerie

Feel Eco BABY aviváž 1 l

Značka: FEEL ECO
5.0
  • Změkčující přípravek pro prádlo kojenců a batolat i osob s citlivou pokožkou. Obsahuje čistě přírodní změkčující složky a je snadno biologicky odbouratelná.
129

O produktu: Feel Eco BABY aviváž 1 l

50103410

Úvod

Změkčující přípravek pro prádlo kojenců a batolat i osob s citlivou pokožkou. Feel eco BABY aviváž je šetrná k pokožce i k přírodě. Neobsahuje alergeny, parfemace ani konzervanty a je dermatologicky testovaná. Hodí se pro všechny druhy textilií. Prádlo je po vyprání měkké a snadno se žehlí. Základem jsou čistě přírodní změkčující složky na bázi živočišných lojů, které neutralizují elektrostatický náboj. Všechny povrchově aktivní složky jsou snadno biologicky rozložitelné a šetří přírodu i Vaši čističku odpadních vod.

Hlavní vlastnosti:

  • pro všechny druhy textilií
  • snadno biologicky rozložitelné
  • nižší dávkování, než je obvyklé
  • bez alergenů, parfemace a konzervantů
  • dermatologicky testováno

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Kationtové povrchově aktivní látky čistě přírodního původu na bázi živočišných tuků. Konzervanty ani parfemaci v aviváži pro děti nenajdete.


Použití

4,5 kg prádla = 25 ml. Pro větší efekt 50 ml. Nenalévejte prostředek přímo do bubnu pračky, ale používejte přihrádku určenou pro aviváž. Aviváž nepoužívejte na funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce.


Upozornění

Varování: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.