Drogerie

Feel Eco Aviváž s vůní ovoce 1 l

Značka: FEEL ECO
5.0

Nádherně voňavé a hebké prádlo. Aviváž s vůní ovoce změkčí Vaše prádlo a usnadní žehlení. Je dermatologicky testovaná a neobsahuje alergeny.

Velikost balení
105
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Feel Eco Aviváž s vůní ovoce 1 l

50103382

Úvod

Nádherně voňavé a hebké prádlo. Feel Eco Aviváž s vůní ovoce změkčí Vaše prádlo a usnadní žehlení. Aviváž nepoužívejte na funkční prádlo a ani na prádlo, které se bude sušit v sušičce. Je dermatologicky testovaná, neobsahuje alergeny a je vhodná pro citlivou pokožku. Všechny povrchové aktivní složky jsou snadno biologicky rozložitelné. Obsahuje změkčující složky na bázi přirozených živočišných lojů. 

Hlavní vlastnosti:

  • změkčí prádlo a usnadní žehlení
  • vhodná i pro citlivou pokožku
  • s přírodní vůní ovoce
  • neobsahuje alergeny
  • dermatologicky testováno

Složení

5 % nebo více, avšak méně než 15 %: Kationtové povrchově aktivní látky: Aktivní látky přidávané do aviváží. Změkčují prádlo a neutralizují elektrostatický náboj. Čistě přírodní původ na bázi živočišných tuků. Méně než 5 %: Parfémy: Směs esenciálních olejů, extraktů a vzácné syntetické složky, které se sice v přírodě vyskytují, ovšem v nedostatečném množství. Parfémy určují vůni produktu, přinášejí radost, uklidňují i povzbuzují. BENZALKONIUM CHLORIDE.


Použití

4,5 kg prádla = 25 ml. Pro větší efekt 50 ml.


Upozornění

Varování: P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu a suchu.


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto stačí dávkovat v menších dávkách při zachování vysoké účinnosti produktu. Produkty Feel Eco splňují svými parametry požadavky pro správnou funkci čistíren odpadních vod, kořenových čistíren a septiků.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.