Drogerie

Feel Eco Prací prášek White 2,4 kg

Značka: FEEL ECO
5.0

Univerzální prací prášek White od značky Feel Eco použijte na bílé i barevné prádlo. Perfektně vybere různé tkaniny již při nízkých teplotách (30 °C). Obsahuje 96 % přírodních složek.

385
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Feel Eco Prací prášek White 2,4 kg

50142419

Úvod

Univerzální prací prášek White od značky Feel Eco použijte na bílé i barevné prádlo. Perfektně vybere různé tkaniny již při nízkých teplotách (30 °C). Prostředek obsahuje aktivní rostlinné proteiny, oleje a mýdlo. Tato emuzle dokonale odstraňuje i odolné nečistoty a mastnotu. Najdete v něm 96 % přírodních složek, které se snadno biologicky rozkládají a podporují tak udržitelnou domácnost. Vhodný i na praní dětského prádla. Balení o hmotnosti 2,4 kg vám vystačí na 40 dávek.

Hlavní vlastnosti:

  • dokonale odstraňuje nečistoty i mastnotu
  • pere při nízkých teplotách
  • šetrný k oblečení i k přírodě
  • na bílé i barevné prádlo
  • biologicky odbouratelný

Složení

Základ pracího prášku tvoří soda a citrát, doplněný zeolitem pro dokonalé změkčení vody. Díky perkarbonátu si prádlo udrží svou bělost. Aktivní složky na bázi rostlinných olejů a cukru s přídavkem enzymů a mýdla si hravě poradí s mastnotou a dalšími nečistotami od potravin. 5 % nebo více, ale méně než 15 %: bělicí činidla na bázi kyslíku (perkarbonát sodný), aniontové povrchově aktivní látky, aktivní látky na bázi rostlinných olejů (zejména řepkový, kokosový a palmový), zeolity. Méně než 5 %: mýdlo, neiontové povrchově aktivní látky, enzymy, polykarboxyláty.


Použití

Roztřiďte prádlo (například podle barvy, míry zašpinění, druhu vlákna). Ruční praní: jednu až dvě polévkové lžíce (dle stupně znečistění a objemu vody) prášku nasypejte do teplé vodní lázně a nechejte rozpustit. Poté perte běžným způsobem. Při praní v pračce se vyhněte použití příliš velkého množství pracího prostředku. Jedna dávka = 60 g.


Upozornění

H315 Dráždí kůži. H318 Způsobuje vážné poškození očí. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P280 Používejte ochranné brýle/obličejový štít. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P332+P313 Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P302+P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.


O značce

Pečlivě vybrané přírodní suroviny, snadná odbouratelnost výsledného produktu v přírodě, to je standard Feel Eco. Všechny výrobky jsou vysoce koncentrované, proto je stačí dávkovat v menších dávkách. Certifikováno EU Ecolabel.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.