516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Feel eco prášek do myčky 800 g

Feel eco prášek do myčky 800 g

Feel eco prášek do myčky 800 g

50103390
Drogerie
174 Kč
Skladem na e-shopu

Feel eco prášek do myčky velmi účinně odstraňuje nečistoty a zbytky jídla. Obsahuje výhradně biologicky odbouratelné suroviny.

Podrobné informace o produktu

Feel eco prášek do myčky je velmi účinný již při nízkých teplotách od 40 °C. Obsažené látky si poradí s přischlými zbytky jídla i s mastnotou a zároveň eliminují usazování vodního kamene. Obsahuje výhradně biologicky odbouratelné suroviny. Díky prášku do myčky bude vaše nádobí čisté a lesklé. Obsahuje bělící složky na bázi kyslíku.

Výsledek:

  • Zabraňuje tvorbě vodního kamene na nádobí.
  • Účinný již při nízkých teplotách.
  • Biologicky snadno odbouratelný.

Složení:

5 % nebo více, ale méně než 15 %: bělící činidla na bázi kyslíku; méně než 5 %: neiontové povrchové aktivní látky; enzymy, parfémy Obsahuje: uhličitan sodný peroxyhydrát, alkohol C12-18, ethoxylované (1-2,5 E0), metakřemičitan sodný pentahydrát.

Použití:

Potřebné množství prášku přidejte do dávkovače myčky. Myjte jen s plně naplněnou myčkou a nepřekračujte doporučenou dávku mycího prostředku. Šetříte tím spotřebu vody i energie.

Upozornění:

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekombinujte různé mycí prostředky.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Feel eco
Specifické zaměření Do myčky
EAN 8594005473119

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.