Fipnil Combo 67/60.3 mg spot-on Dog S 3x0,67 ml

Veterinární léčivý přípravek

Značka: FIPNIL
Fipnil Combo 67/60.3 mg spot-on Dog S zajistí až 8týdenní ochranu proti blechám a 4týdenní proti napadení klíštětem. Chrání srst vašeho psa i společnou domácnost.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
305

O produktu

50131492

Veterinární léčivý přípravek k použití na malé psy proti napadení blechami, klíšťaty a/nebo všenkami. Insekticidní účinek proti napadení dospělými blechami trvá po dobu 8 týdnů. Přípravek zajistí prevenci množení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami. Přípravek má trvalý akaricidní účinek po dobu až 4 týdny proti klíšťatům. Fipnil je možné použít také jako součást léčebné strategie při zvládání alergické dermatitídy po bleším kousnutí (FAD). Je určen pro psy malých plemen a jejich štěňata od 8 týdnů věku a 2 kg váhy.

Hlavní vlastnosti:

  • brání napadení blechami po dobu 8 týdnů
  • usmrtí všenky, vajíčka a larvy
  • chrání před napadením klíšťaty až 4 týdny

Složení

Každá pipeta s 0,67 ml obsahuje: Léčivé látky: Fipronilum 67,00 mg, (S)-Methoprenum 60,30 mg. Pomocné látky: Butylhydroxyanisol (E 320) 0,13 mg, Butylhydroxytoluen (E 321) 0,07 mg.

Upozornění

VETERINÁRNÍ LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVOU INFORMACI. POUZE PRO ZVÍŘATA.

Vzhledem k absenci odpovídajících údajů nesmí být přípravek používán u štěňat mladších 8 týdnů a/nebo u psů s hmotností nižší než 2 kg. Nepoužívat u nemocných zvířat (např. systémová onemocnění, horečka) nebo zvířat v rekonvalescenci.Nepoužívat u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích účinků až úhynu. Vzhledem k absenci studií není doporučeno použití přípravku u necílových druhů zvířat. Tento přípravek je speciálně vyvinut pro psy. Nepoužívat u koček a fretek, protože by to mohlo vést k jejich předávkování.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.