Zdravotnické prostředky

FIT Therapy Náplast na šíji 3 ks

5.0
  • Náplast založená na bioenergetických principech. Ulevuje při bolesti šíje, uvolňuje svalové napětí. Působí až 5 dní.
NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml Při nákupu produktů značky Naturprodukt v minimální hodnotě 199 Kč vč. DPH získáte NAVÍC Naturquelle FOOT Exfoliační ponožky 2x20 ml za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
195 ušetříte 300 Kč

Původní cena 495 Kč, sleva 61%

Nejnižší cena před slevou: 495 Kč
Maximální povolený počet: 1 ks

O produktu: FIT Therapy Náplast na šíji 3 ks

50118840

Úvod

Náplast pro úlevu od bolesti bez léčiv, založená na bioenergetických principech. FIT Therapy Náplast na šíji uvolňuje bolest a svalové napětí. Nástup účinku náplasti je závislý na Vašem zdravotním stavu. Blahodárný efekt se může dostavit již po několika minutách, nejpozději do 24 hodin. Náplast je voděodolná a působí až 5 dní.

Hlavní vlastnosti:

  • ulevuje při bolesti šíje
  • uvolňuje svalové napětí
  • působí až 5 dní

FIT Therapy odráží bioenergii našeho těla

Lidské tělo vytváří i přijímá bioenergetické vlny, které jsou schopny pronikat do organických látek a vytvářet teplo. Náplast FIT Therapy je zdravotnický prostředek třídy I, který je v souladu se směrnicí 93/42 /EHS vyrobený ze speciálního reflexního materiálu z biominerálů. Ten působí jako “zrcadlo”, které odráží zpět bioenergetické paprsky vyzařované naším tělem. Tím vzniká analgetický efekt, který proniká hluboko do těla.


Použití

Aplikujte FIT Therapy na postiženou oblast a vyčkejte, než teplo Vašeho těla aktivuje akrylátovou hmotu lepidla. Asi po 2 minutách zajistíte bezpečné přilnutí náplasti.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.