Flexitol balzám na rty 10g

Flexitol balzám na rty 10g

50076173
Zdravotnický prostředek
Více o legislativě
109 Kč

Flexitol balzám na rty přináší dlouhotrvající hydrataci a změkčení velmi suchých rtů, udržuje je hladké a zdravě vypadající.

Podrobné informace o produktu

Flexitol balzám na rty má bohaté složení, synergická kombinace složek přináší dlouhotrvající hydrataci a změkčení velmi suchých rtů, udržuje je hladké a zdravě vypadající.

Návod k použití: 
Naneste na postižené místo každé 2 hodiny. Vhodné pro dospělé a děti nad 12 let.

Upozornění: 
Pouze pro zevní použití. Zamezte styku s očima. Skladujte mimo dohled a dosah dětí. Po použití vždy uzavřete. Nepoužívejte, pokud je uzávěr poškozený nebo s ním bylo manipulováno. Přestaňte používat, pokud se vyskytne místní podráždění nebo vyrážka. Nepoužívejte na hluboké a otevřené rány, bodnutí hmyzem nebo těžké popáleniny. Nevyhazujte krabičku, protože obsahuje důležité informace. Spotřebujte do 12 měsíců od prvního otevření.

Složení:
Vazelína, Glyceryl Stearát, Benehyl Alkohol, Kyselina Palmitová, Kyselina Stearová, Lecitin, Lauryl Alkohol, Myristyl Alkohol, Cetyl Alkohol, Voda, Theobroma Kakaové Máslo, Lanolín, Urea, Cetyl Estery, Kafr, Mentol, Methylparaben, BHA, Eugenia Caryophyllus (Hřebícek) Listový Olej, Sukralóza, Propylparaben, Parfém.
 
Zdravotní pomůcka.
 
Obsah balení: 
tuba 10 g
Skladujte v suchu při teplotě od 10° do 30° C.

Parametry produktu

Značka Flexitol Forma Balzám
EAN 9317129042424

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.