844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Flexitol Foot Magic tyčinka na paty 70g

Flexitol Foot Magic tyčinka na paty 70g

50090164
Kosmetika
243 Kč

Flexitol foot magic tyčinka na paty je komfortní, snadno aplikovatelný přípravek pro péči o suchou a zhrublou kůži na patách.

Podrobné informace o produktu

Flexitol foot magic tyčinka na paty - bohatě hydratující složky, včetně kombinace bambuckého másla a olivového oleje poskytují potřebnou péči Vašim chodidlům, aby vypadala skvěle.
 
NÁVOD K POUŽITÍ: Aplikujte 2x denně na suché a popraskané paty. Při pravidelném používání pomáhá udržet lepší stav kůže. Vhodné pouze pro dospělé. Před otočením šroubovacím mechanismem odstraňte víčko. Při aplikaci na otevřené, nebo hluboké praskliny na patách se může vyskytnout místní píchavá bolest.
 
UPOZORNĚNÍ: Pouze pro zevní použití. Zamezte styku s očima. UCHOVÁVEJTE MIMO DOHLED A DOSAH DĚTÍ. Po použití vždy uzavřete. Přestaňte používat, pokud se vyskytne místní podráždění nebo vyrážka. Spotřebujte do 12 měsíců od prvního otevření. Fotografie před a po 2 týdnech aplikace jsou typickou ukázkou působení Flexitolu. Skladujte v suchu při teplotě od 10° do 30°C.
 
SLOŽENÍ: bílá vazelína, myristylmyristát, voda, urea, bambucké máslo, lanolínový olej, ozokerit, bílý včelí vosk, kalcium stearoyl laktylát, olivový olej, kokosový olej, benzylalkohol, tokoferylacetát, phenoxyethanol, parfém
 
Obsah balení: tyčinka se šroubovacím mechanismem 70 g

Parametry produktu

Značka Flexitol Použiji na Nohy
Forma Tyčinka EAN 9317129042165

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.