Doplněk stravy

Flora Natura Complex 4 Hubnutí BIO 20x15 ml

Flora Natura Complex 4 Hubnutí BIO je 100% přírodní přípravek. Obsahuje tužebník a vřes, které podporují vylučování vody z těla. Smetanka a lípa napomáhají trávení.

485

Cena za 100 ml: 161,67 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Flora Natura Complex 4 Hubnutí BIO 20x15 ml

50125298

Úvod

Doplněk stravy z čisté přírody. Flora Natura Complex 4 Hubnutí BIO je 100% přírodní přípravek. Díky plnění do jednorázových ampulí, si uchovává kvalitu i bez konzervačních látek, a dostává se k Vám v té nejčistší formě. Obsahuje tužebník a vřes, které podporují vylučování vody z těla. Smetanka lékařská a lípa přispívají k dobrému trávení a působí příznivě na činnost jater.

Hlavní vlastnosti:

  • tužebník, vřes a lípa podporují vylučování vody z těla
  • smetanka a lípa přispívají k dobrému trávení
  • smetanka a lípa působí příznivě na činnost jater
  • neobsahuje konzervanty ani barviva
  • 100% přírodní doplněk stravy

Dávkování

Užívejte 1 ampulku denně před jídlem. Obsah ampule můžete rozpustit ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Jedná se o přírodní produkt, v němž se může tvořit mírný sediment. Neužívejte déle než 3 týdny najednou. Pokud užíváte současně léky, neužívejte nepřetržitě déle než 2 týdny. Před konzumací přípravku se poraďte se svým lékařem.


Složení

1 ampule 15 ml: BIO* lípa malolistá (kůra): 500 mg**, BIO* vřes obecný (nadzemní části): 500 mg**, BIO* tužebník jílmový (nadzemní části): 500 mg**, BIO* pampeliška lékařská (kořeny): 500 mg**, BIO* prvosenka (květy): 20 mg**. *100 % surovin pochází z ekologického zemědělství. ** ekvivalent suché rostliny.


Upozornění

Doplněk stravy. Jen pro orální užití, není vhodné pro injekce. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti do 12 let a těhotné ženy. Není vhodné pro osoby s alergií na deriváty kyseliny salicylové a pro pacienty, kteří užívají léky na ředění krve. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.